جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شهدای غواص میهمان شهر شهدای هم‎قسم - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شهدای غواص میهمان شهر شهدای هم‎قسم

شهدای غواص میهمان شهر شهدای هم‎قسم


30 شهید سرافراز دفاع مقدس عصر امروز در شهرستان میاندورود زادگاه رزمندگان و شهدای هم‎قسم عملیات کربلای چهار تشییع می‎شوند.

شهدای غواص میهمان شهر شهدای هم‎قسم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، کاروان شهدای غواص پس از گذشت از شهرهای مختلف کشور و استان مازندران در حالی عصر امروز به آیین میهمانی و گلباران مردم انقلابی میاندورود وارد می‎شود که مردم از روزهای قبل تاکنون خود را برای این ضیافت معنوی آماده کرده‎اند.

کاروان 30 شهید سرافراز وطن براساس برنامه از ساعت 18 به شهرستان میاندورود وارد می‎شود و قرار است در نخستین نقطه از این شهرستان واقع در ابتدای جاده روستای جامخانه مراسم استقبال مردمی از آلاله‎های خونین وطن آغاز و تا آخرین نقطه از غرب میاندورود این استقبال ادامه داشته باشد.

سه خودرو حامل شهدا در ابتدای جاده دسترسی هر روستا لحظاتی را برای زیارت مردم مشتاق آن روستا توقف خواهند کرد تا اوج دلدادگی مردم به شهدا و آرمان‎های اصیل انقلاب اسلامی فرصت ظهور پیدا کند.

پیش‎بینی بیشترین توقف در این مسیر با توجه به جمعیت شهرستان در چهارراه آزادگان شهر سورک است و پس از آن کاروان‎های شهدا در بین صلوات، اشک، شادی و دلدادگی مردم این شهرستان به سمت مرکز استان رهسپار می‌شود.

کاروان شهدای غواص امروز میهمان شهر غواصان هم‎قسم و خط‎شکن و امضاکنندگان وصیت‎نامه دست جمعی 40 شهید عملیات کربلای چهار است و مردم شهر سورک و شهرستان میاندورود بوی فرزندان شهید خود در این عملیات را از این کاروان بهشتی می‎گیرند.

به گزارش فارس، براساس تایید و اعلام ستاد جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح تعداد سه شهید از این کاروان صبح روز جمعه هفته جاری در پارک غدیر میاندورود واقع در شهر سورک میدان امام حسین(ع) تشییع و تدفین خواهند شد و پیش از آن مراسم وداع با این شهدا در مناطق مختلف روستایی و شهری در این شهرستان برگزار خواهد شد.