سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شناسایی 90 تخلف صنفی در طرح نظارتی دریای مرکز مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

شناسایی 90 تخلف صنفی در طرح نظارتی دریای مرکز مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، اسماعیل هادی‌نژاد از انجام طرح نظارتی دریا خبر داد و بیان داشت: با توجه به فصل تابستان و تعطیلات این فصل با حضور مسافران در این شهرستان و متعاقب آن افزایش تقاضا برای خرید کالا و خدمات، این طرح از خرداد ماه امسال تاکنون در سواحل دریای شهرستان ساری اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح با هدف جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی سریع به شکایات مردمی با همکاری و برگزاری گشت‌های مشترک با سایر دستگاه‌های ذیربط در این ایام صورت گرفته است که 90 پرونده تخلف به اتهام گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور جمعا به ارزش 34 میلیون ریال تشکیل شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری افزود: اجرای این طرح نظارتی در دو بخش کالایی و خدماتی با اولویت اغذیه فروشی‌ها، رستوران‌های بین‌راهی، اماکن اقامتی تفریحی، پلاژها، صنایع‌دستی، مواد پروتئینی و میوه‌جات و سایر موارد بوده است.

هادی‌نژاد از شهروندان و مسافران خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه‌های مختلف مراتب را با تلفن 124 اعلام کرده تا در اسرع وقت رسیدگی شود.