جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

شناسایی 80 منطقه آلوده به فروش مواد مخدر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

شناسایی 80 منطقه آلوده به فروش مواد مخدر در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی حدود 80 منطقه آلوده به فروش مواد مخدر در استان خبر داد.

شناسایی 80 منطقه آلوده به فروش مواد مخدر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سردار مسعود جعفری‌نسب بعد از ظهر امروز از نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی و پلیس در این شهرستان بازدید کرد.

در نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی شهرستان آمل کشف 155 کیلوگرم مواد مخدر، کشف انواع سلاح گرم و چگونگی انهدام باند مواد مخدر را در میدان 17 شهریور این شهرستان به‌نمایش در آمد.

فرمانده انتظامی مازندران با حضور در سالن همایش‌های ششم بهمن فرمانداری ویژه آمل نشست صمیمانه‌ای با کارکنان و مأموران نیروی انتظامی در این شهرستان داشت.

وی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در آمل، خاطرنشان کرد: باید از تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس و عوامل نیروی انتظامی در این شهرستان قدردانی کرد.

جعفری‌نسب با تأکید بر اینکه در مقابله و مبارزه با مواد مخدر از چند سال گذشته تاکنون فعالیت‌های زیادی انجام شد، تصریح کرد: بعد از نفت امروزه مواد مخدر از دومین موارد اقتصادی در سطح دنیا به حساب می‌آید.

وی با اعلام اینکه پلیس توجه جدی به کشف مواد مخدر و دستگیری عوامل توزیع این ماده افیونی دارد، بیان کرد: هم‌اکنون در برخی از کشورهای خارجی قاچاق‌چیان می‌خواهند جوامع سالم را به‌سمت تهی شدن، پوچی و بی‌محتوایی بکشانند.

جعفری‌نسب با تأکید بر اینکه حدود 80 منطقه آلوده به فروش مواد مخدر در استان شناسایی شده است، ادامه داد: این مهم با تلاش دستگاه‌های قضایی و اجرایی حاصل شد، همچنین مأموران نیروی انتظامی برای پاک‌سازی این نقاط دست به شناسایی زده و به‌صورت علنی بدون هیچ واهمه و ترس وارد میدان شدند به‌طوری که سعی داریم تا هیچ نقطه آلوده‌ای در استان وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به از بین بردن مناطق خطرناکی همانند عباس‌آباد نکا و کوچه رضوان 38 آمل، افزود: در این مناطق پاک‌سازی توسط مأموران انتظامی انجام شد.

فرمانده انتظامی مازندران با تأکید بر اینکه برای ادامه طرح پاک‌سازی مناطق آلوده از مواد مخدر نیازمند ایجاد جبهه‌ای متحد از سوی مردم و دستگاه‌های اجرایی هستیم، اظهار کرد: با تلاش مردم و مسئولان به مبارزه با خرده‌فروشان مواد در هر محله و نقطه‌ای می‌پردازیم.

وی با اشاره به اینکه لحظه‌ای غفلت از سوی مردم و مسئولان سبب می‌شود تا متخلفان به اهداف خود برسند، یادآور شد: والدین در جامعه اسلامی محصول زندگی خود را فرزندان سالم می‌دانند پس نباید فرزندان با روی آوردن به مواد مخدر و اعتیاد حیثت خانواده و آبروی‌ خود را در بین مردم جامعه زیر سوال ببرند.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در میدان 17 شهریور شهرستان آمل سبب دلگرمی و قوت قلب مردم می‌شود، ادامه داد: این دستاوردها پس از عملیات جدی مأموران نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر حاصل شد.

وی با اعلام اینکه از نزدیک در جریان تلاش‌های عوامل انتظامی و اجرای عملیات پاک‌سازی نقاط آلوده هستم، یادآور شد: اکنون جوسازی بسیاری از کشورهای خارجی در دنیا علیه ایران و اعلام آمار 30 درصدی برای مواد مخدر به ایران باعث شده تا شاهد تبلیغات سو دشمنان علیه کشورمان باشیم.

فرمانده انتظامی مازندران با تأکید بر همکاری شورای اسلامی محلات، فرمانداری‌ها، دستگاه‌های قضایی و مردم در اجرای عملیات پاک‌سازی مواد مخدر، خاطرنشان کرد: جوانان کشور آینده‌سازان نظام جمهوری اسلامی هستند که باید مقابل تهدیدات استکبارگران ایستادگی کرده تا فرهنگ انقلاب اسلامی به‌دنیا منعکس شود.

وی با اعلام آغاز عملیات پاک‌سا‌زی و مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر به‌صورت میدانی در شهرستان آمل، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف نیروی انتظامی در سال جدید به صحنه آوردن مردم برای مبارزه با مواد مخدر است و می‌خواهیم با کمک مردم، خرده‌فروشان را مجبور به ترک استان کرده یا با شغل‌های شرافت‌‎مندانه هدایت کنیم.