سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی 42 متکدی در شهرهای مرکزی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

شناسایی 42 متکدی در شهرهای مرکزی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، غلامحسین شفیع‌زاده صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به پشت سر گذاشتن هفته بسیج، اظهار داشت: امروز دشمن جنگ سخت‌افزاری را تغییر داده و آن را به جنگ نرم و نرم‌افزاری تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه جبهه‌های جدید دشمن هوشیاری امت مسلمان را می‌طلبد، تصریح کرد: این امر تلاش بسیج‌وار همه مسئولان را می‌طلبد.

شفیع‌زاده با اعلام اینکه همه مردم امروز درگیر جنگ جدید دشمن شده‌اند، افزود: تحریم و جنگ اقتصادی دشمن بر روی زندگی همه مردم تاثیر گذاشته است.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز دشمن شیعه را هدف قرار داده است، ادامه داد: کشورهای همسایه ایران دست به انقلاب‌هایی مانند انقلاب ایران زدند اما نتوانستند آن را به ثمر برسانند و مهم‌ترین دلیلش نداشتن رهبری پیامبرگونه مانند امام راحل، نداشتن وحدت و نبود تلاش بسیجی‌وار بود.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه آرامش امروز کشور مرهون بسیج و دستگاه‌های مرتبط با آن است، بیان داشت: محرم و مناسبت‌ها نظام اسلامی ما را بیمه کرده و آن را انسجام می‌بخشد.

شفیع‌زاده با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری متکدیان، یادآور شد: در این طرح که به همراه آمل، پنج شهر دیگر مازندران نیز در آن مشارکت دارند، 42 متکدی جمع‌آوری و پالایش و ساماندهی شدند.

وی با اشاره به عملکرد 6 ماهه نیروی انتظامی در حوزه موادمخدر از کشف 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این مدت خبر داد.

فرماندار ویژه آمل از قلع و قمع بناهای غیرمجاز این شهرستان نیز خبر داد و گفت: این امر به خوبی در شهرستان در حال پیگیری است که نتایج خوبی را با توجه به کشاورزی بودن منطقه در پی داشته است.

{jcomments off}