جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شمار تخلفات صنفی در مازندان بالاست - نمایش محتوای خبر

 

 

شمار تخلفات صنفی در مازندان بالاست

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح شامگاه سه شنبه در جلسه تنظیم بازار در سالن شماره یک استانداری مازندران افزود: موضوع بازار باید دارای یک رویکرد عملیاتی باشد و بحث تئوری و تکراری جوابگوی این موضوع نیست.

وی با بیان اینکه همه آحاد جامعه با امورات زندگی سر و کار دارند، گفت: با توجه به شرایط و موقعیت کشور، امروز ناظرین و دستگاه حاکمیتی باید از ارزش های اسلامی، روحیه بسیجی و انقلابی در جهت تحقق نیازهای مردم تلاش کنند.

استاندار مازندران بیان کرد: اوضاع بازار خیلی بد است و با یک جلسه نمی توان مشکلات را برطرف کرد و برای سبد روزمره مردم باید تلاش شود.

فلاح با بیان اینکه بدون تعارف مردم از مسئولین رنجیده اند، اظهارداشت: مردم به نظام، کشور و حکومت امیدوار شدند و رویکرد تغییر نسبت به گذشته را احساس می کنند و مسئولین باید از خود واکنش عمیق تر و بیشتری نشان دهند.

وی بر فرهنگ سازی بصورت تخصصی تاکید کرد و افزود: باید با تشکیل جلسات عملیاتی به بررسی تخصصی تخلفات و تجدید نظر روی رویه های فعلی پرداخت.

استاندار مازندران به اختلاف 100 درصدی قیمت بین تولید کنندگان و بازار اشاره کرد و گفت: باید شرایط لازم برای مردم فراهم شود و فاصله بین قیمت فروشنده، تولید کننده و مصرف کننده نهایی باید منصفانه باشد.

فلاح بیان کرد: تورم برای خانوار مهم است و این زنگ خطری برای امنیت، سلامت و فضای عمومی جامعه می باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای خریداری محصولات کشاورزی و ذخیره سازی آن برای شب عید باید مباشرین را بین مناظق مختلف استان تقسیم کنید.

وی همچنین به صادرات محصولات کشاورزی استان تاکید کرد و افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در این زمینه تلاش کنند.

استاندار مازندران با اشاره به 5 آذر که مصادف با تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر کبیر انقلاب، اظهارداشت: امروز بسیجی با توجه به تفکر، اندیشه و شرایط اقتضای تعریف شده و برای جلوگیری از افراط و تفریط، استفاده از همه نیروها در جهت رفع مشکلات مردم ضروری است.