جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

شلیک شکارچی متخلف، محیط بان وظیفه شناس بهشهری را راهی بیمارستان کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شلیک شکارچی متخلف، محیط بان وظیفه شناس بهشهری را راهی بیمارستان کرد

رییس اداره حفاظت از محیط زیست بهشهر در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت : شلیک شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده میانکاله، محیط بان وظیفه شناس بهشهری را راهی بیمارستان کرد .
'زمان رضا احمدی ' روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این درگیری صبح روز جمعه در جزیره آشوراده رخ داد و در پی آن ، ' علیرضا یخکشی ' محیط بان اداره حفاظت از محیط زیست بهشهر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد .

وی بیان کرد : در پی این حادثه ، شکارچی متخلف با شلیک های پیاپی ، 5 گلوله را به سمت این محیط بان شلیک کرد و موجب وارد شدن جراحت سنگین به پای وی شد .

رییس اداره حفاظت از محیط زیست بهشهر افزود : پس از آغاز این درگیری ، محیط بان بهشهری هم اقدام به دفاع قانونی از اسلحه خود کرد و با شلیک به سمت این شکارچی ، وی را از ناحیه پا هدف قرار داد .

احمدی ادامه داد : پس از مجروح شدن شکارچی متخلف ، محیط بانان اسلحه وی را ضبط و به همراه لاشه 9 مرغابی وحشی ، تحویل مراجع قضایی دادند.

وی بیان کرد : محیط بان مجروح بهشهری با حضور به موقع امدادگران هلال احمر به بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر انتقال یافت و در حال حاضر ، تحت مداوا قرار دارد .

رییس اداره حفاظت از محیط زیست بهشهر اظهار کرد : شکارچی متخلف مجروح نیز با کمک ماموران دریابانی به بیمارستان شهرستان بندر ترکمن انتقال یافت که حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است.

{jcomments off}