جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

شرکت 900 تنکابنی در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت 900 تنکابنی در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن از اعزام 900 نفر از اقشار مختلف مردم برای شرکت در مراسم سالگرد رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مرقد مطهر حضرت امام خمینی ( ره ) خبر داد.

شرکت 900 تنکابنی در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

سرهنگ پاسدار مهرداد بابایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : این کاروان زیارتی با استفاده از 19 دستگاه اتوبوس که 14 دستگاه اتوبوس حامل برادران و بقیه خواهران هستند برای تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام و رهبری به تهران اعزام می شوند.
وی گفت: از این تعداد کاروان ، 14 کاروان مربوط به برادران و مابقی مربوط به خواهران است که با 19 دستگاه اتوبوس به همراه آمبولانس و اکیپ های امدادی و پشتیبانی برای زیارت مرقد مطهر امام راحل و تجدید میثاق با امام و رهبری اعزام می شوند.
وی اظهار داشت : برگزاری آئین های سوگواری ، مداحی و سخنرانی ها پیرامون افکار و اندیشه های والای امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد و برقراری ایستگاه های صلواتی از دیگر برنامه هایی است که در این شهرستان برگزار خواهد شد.
بابایی در ادامه به تبیین افکار و اندیشه های امام خمینی (ره) پرداخت و خاطر نشان کرد : افکار و اندیشه های بنیانگذار فقید انقلاب همچون چراغی روشن جامعه اسلامی را به سوی سعادت رهنمون می سازد.
فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با بیان اینکه باید از فرصت برگزاری مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) برای نهادینه کردن خصوصیتهای شخصیتی، اقدامها و تاثیر گذاری ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی در سطح ملی و بین المللی بهره گرفت ، بیان داشت : آشنایی اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان با آرمان ها، اندیشه ها و افکار امام راحل و انقلاب علاوه بر استحکام پایبندی آنان به انقلاب اسلامی موجب افزایش آمادگی آنها برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان می شود.
امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی پس از سال ها مجاهدت در راه اسلام و رهبری انقلاب اسلامی اواخر شب سیزدهم خرداد سال 1368 در سن 86 سالگی در تهران به ملکوت اعلی پیوست.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.