جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

شرکت 30 محمودآبادی در کلاس آموزش نجات غریق درجه 2 - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت 30 محمودآبادی در کلاس آموزش نجات غریق درجه 2

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد از شرکت 30 محمودآبادی در کلاس آموزش نجات غریق درجه 2 خبر داد و گفت: این کلاس‎ها ویژه آقایان است و فردا به پایان می‎رسد.

شرکت 30 محمودآبادی در کلاس آموزش نجات غریق درجه 2

مهدی شعبان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در محمودآباد اظهار کرد: به همت اداره ورزش و جوانان و هیأت نجات غریق و غواصی این شهرستان محمودآباد، کلاس نجات غریق درجه 2  آقایان در محمودآباد که از هشتم خردادماه جاری آغاز شده بود تا 21 خردادماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این کلاس آموزشی حدود 66 ساعت بوده و به‌صورت تئوری و عملی  در استخر کانون آموزش و پرورش و ساحل پشت سپاه محمودآباد در حال برگزاری است، افزود: دوره آموزشی تربیت منجی غریق درجه 2، براساس سیاست فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور، مبنی بر افزایش تعداد منجیان غریق که نقش مهمی در کاهش میزان تلفات ناشی از غرق شدن در اماکن آبی را دارند، برگزار شده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: این‌دوره آموزشی زیر نظر داور و مدرس درجه یک فدراسیون نجات غریق و غواصی  محمدتقی ربیع‌نیا در حال برگزاری است و فردا با انجام تست نهایی به کار خود پایان می‌دهد.

شعبان‌پور در پایان با بیان اینکه بیش از 30 نفر در این کلاس شرکت داشته و آخرین متد و فنون نجات در اماکن آبی شنا را  فرا می‌گیرند، بیان کرد: این کلاس‎ها در رده سنی 16 سال به بالا برگزار می‌شود و به قبول‌شدگان در رده سنی 16 تا 18 سال کارت کمک ناجی و 18 سال به بالا نیز کارت درجه دو نجات غریق اعطا می‎شود.