جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

شرکت 280 آموزش‌دهنده آملی در طرح برون‌سپاری نهضت سوادآموزی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شرکت 280 آموزش‌دهنده آملی در طرح برون‌سپاری نهضت سوادآموزی

شرکت 280 آموزش‌دهنده آملی در طرح برون‌سپاری نهضت سوادآموزی


رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل گفت: در اجرای طرح برون‌سپاری با آموزش سوادآموزان 280 آموزش‌دهنده در این شهرستان شرکت داشتند.

شرکت 280 آموزش‌دهنده آملی در طرح برون‌سپاری نهضت سوادآموزی

عزت‌الله یداللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل از اجرای طرح برون‌سپاری با حضور و آموزش سوادآموزان 280 آموزش‌دهنده در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: مهم‌ترین هدف نهضت سوادآموزی ریشه‌کنی بی‌سوادی است که تاکنون در شهرستان آمل توانستیم به دستاوردهای زیادی در این زمینه دست یابیم.

یداللهی با اشاره به وجود 280 آموزش‌دهنده در طرح برون‌سپاری با آموزش سوادآموزان، بیان کرد: با این حرکت فرهنگی امید داریم گام موثری در ریشه‌کنی بی‌سوادی شهرستان برداریم.

وی با بیان اینکه با همکاری مدیران مدارس، فرهنگیان و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی یک هزار و 460 سوادآموز از دوره‌های سوادآموزی، انتقال و تحکیم بهره‌مند شدند، ادامه داد: کلاس‌های آموزش ضمن‌خدمت نیز برای 120 آموزش‌دهنده برگزار شد که از دیگر اهداف‌مان در سال گذشته بوده است.

رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل با اشاره به دیگر عملکرد حوزه سوادآموزی، تشکیل کلاس‌های آموزش ضمن‌خدمت را در افزایش سطح علمی سوادآموزان و انتقال تجربیات آموزشی به آموزش‌دهندگان مفید و سازنده ارزیابی کرد.

یداللهی تصریح کرد: 280 نفر از سوادآموزان آملی سال گذشته در مسابقه قرآن و انشانویسی شرکت داشتند و همچنین 350 سوادآموز هم در مسابقه کتابخوانی حضور یافتند که این مهم به منظور پیشبرد اهداف سوادآموزی در شهرستان آمل شکل گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد: پنج چهره موفق سوادآموزی این شهرستان سال گذشته به مدارک دانشگاهی دست یافتند که در آئینی از آنها قدردانی و سپاسگزاری شد.

یداللهی با اشاره به اینکه سال 1394 در نخستین روز نوروز توسط مقام عظمای ولایت به سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری شده است، ادامه داد: فرهنگیان باید در جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب تلاش شبانه‌روزی داشته باشند زیرا ‌این نام‌گذاری چراغ راه فرهنگیان و مسئولان امر در ادامه پیشرفت اهداف نظام اسلامی بوده و باید در نظام آموزش و پرورش نیز سرلوحه کارها تلقی شود.

وی با اشاره به شعار محوری سال 94، منویات مقام معظم رهبری و اهمیت ریشه‌کنی بی‌سوادی در رشد و تعالی فکری جامعه، گفت: با همکاری و تعامل ویژه همکاران فرهنگی، مدیران، معلمان و نیروهای آزاد سال گذشته توانستیم با محوریت مدارس دولتی و غیردولتی از طریق برون‌سپاری در راستای ریشه‌کنی بی‌سوادی گام‌های اساسی برداریم.