سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

شرکت 1200 مازندرانی در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت 1200 مازندرانی در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم با حضور یک‌هزار و 200 مازندرانی در 11 رشته قرآنی برگزار می‌شود.

شرکت 1200 مازندرانی در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام علیزاده در جلسه توجیهی بازرسان و ناظران آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم مازندران، اظهار کرد: تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور ملت در انتخابات کمر دشمنان نظام و اسلام را شکاند.

وی با بیان اینکه انتخابات لبیک به فرامین رهبری بوده است و ملت ایران نشان دادند هنوز پایبند به انقلاب اسلامی و ارزش‌های قرآنی هستند، افزود: خروجی انتخابات نفع عمومی ملت ایران و ناامیدی دشمنان خارجی و سرسپردگان و نوکران داخلی آنها بوده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه ملت ایران نخواهند گذاشت تا اسلام و قرآن و ارزش‌های دینی از دست‌شان گرفته شود و نسبت به گذشته پایبندتر خواهند بود، ادامه داد: نمایندگان منتخب مردم رفاقت با یکدیگر را جدی‌تر از گذشته داشته باشند و با تمام قدرت مقابل استکبار ایستادگی کنند و خدمت به مردم سرلوحه کارشان قرار گیرد.

این مسئول با بیان اینکه کار قرآنی کار ارزشمندی است و برای کار کردن در حوزه قرآنی دلسردی وجود ندارد، اضافه کرد: دلگرم‌ترین لحظات انسان در مواقع ارتباط با خداوند است و تدبر در قرآن و نماز موجب ارتباط انسان با خداوند می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه باید توجه جدی به فرامین مقام معظم رهبری داشته باشیم و زندگی خود، اقتصاد، اجتماع، خانواده و... را قرآنی کنیم، تصریح کرد: حفظ قرآن کریم یکی از مسائل بسیار مهمی است که در انسان تاثیر فراوان می‌گذارد و مقام معظم رهبری بر حفظ قرآن کریم اهمیت فراوانی می‌دهند و در این زمینه تاکیدات فراوانی داشتند.

وی با بیان اینکه اگر به دستورات قرآن کریم عمل کنیم سعادتمند می‌شویم، ادامه داد: مدیریت و اخلاق ما باید قرآنی باشد و مشکلات دنیای امروز این است که با معارف قرآنی فاصله گرفتیم و ظرفیت قرآن کریم بسیار بالاست و هنوز از این ظرفیت استفاده نکردیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه آزمون کتبی طرح تربیت حافظان قرآن کریم فردا پنجشنبه در 11 رشته قرآنی برگزار می‌شود، اضافه کرد: یک‌هزار و 200 نفر در این آزمون شرکت می‌کنند.

این مسئول در پایان گفت: 230 مربی قرآنی در اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم با اوقاف مازندران همکاری کردند.