جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

شرکت در راهپیمایی روز قدس کمترین انجام وظیفه انسانی و اسلامی در قبال مظلومیت ملت فلسطین است - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت در راهپیمایی روز قدس کمترین انجام وظیفه انسانی و اسلامی در قبال مظلومیت ملت فلسطین است

ˈاسحاق عطاییˈ امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: آنچه در فلسطین روی می دهد، مساله ای سیاسی نیست که فقط به سیاستمداران مربوط باشد، بلکه جنایت بر ضد بشر است و هر فردی با هر عقیده و مسلک و شغلی در جهان باید آن را محکوم کند.

وی اظهار داشت: ماموران منابع طبیعی گاه در مواجهه با قاچاقچیان و متخلفان، مجروح یا کشته می شوند که ما از نزدیک شاهد درد و رنج مصدومان و خانواده و فرزندان شهیدان منابع طبیعی هستیم.

عطایی تصریح کرد: حال اگرفقط درشش روز حملات رژیم صهیونیستی، صدها نفر که اغلب آنان زنان و کودکان هستند به خاک و خون کشیده شوند و بیش از 13 هزار خانه تخریب شود، مشخص است که چه مصیبتی رقم خورده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر، گفت: کمترین وظیفه اسلامی و انسانی ما در چنین وضعی، حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس است.

وی یادآور شد: جنایتکاران باید بدانند که مسلمانان جهان در برابر بی رحمی و خون ریزی آنان سکوت نمی کنند و مساله فلسطین را مساله ای عربی یا فقط سیاسی نمی بینند.

عطایی تاکید کرد: ما جنگلبانان نیز در کنار دیگر گروه های مردمی، در این راهپیمایی شرکت می کنیم زیرا سکوت در برابر وقایع اخیر غزه در فلسطین، تایید اقدامات اسرائیل است