جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

شرکت آب مازندران خواستار پرداخت آب بها در مهلت مقرر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت آب مازندران خواستار پرداخت آب بها در مهلت مقرر شد

ˈ محمدتقی حسین زاده ˈ روز شنبه در نشست مدیران و روسای خدمات مشترکان و درآمد مناطق شرکت آبفای مازندران در ساری گفت: طرح های عمرانی زیادی در دست اقدام است که با تکمیل و بهره برداری آنها تحول بزرگی در صنعت آب مازندران ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، اظهار داشت: به رغم فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان علیه نظام و همچنین محدودیت های منابع مالی و تجهیزاتی، در سایه تلاش همکاران، طرح های زیادی در صنعت آب مازندران در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل آبفای مازندران گفت: مسوولان باید با بهره گیری از تمام امکانات و ظرفیت ها ، از هیچ تلاش و کوششی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم دریغ نکنند تا کمترین فشار اقتصادی به مردم وارد شود.

حسین زاده افزود: با اقدامات صورت گرفته و همچنین تعامل و همکاری مردم ، در پیک مصرف حتی ایام نوروز و تابستان با ورود مسافران و گردشگران به این استان با کمترین نوسان آبی مواجه هستیم.

وی از مدیران و معاونان شرکت آبفای مازندران خواست تا با رفع کمبودها و نواقص و بررسی نیازهای کنونی، نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند تا در ایام پایانی سال با کمبود آب آشامیدنی مواجه نشوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران خواستار بررسی وضعیت تاسیسات ، انبارها ، تهیه و تدوین برنامه منسجم و اصولی ، پیگیری کسب درآمدهای جدید ، شناسایی و تبدیل انشعابات غیرمجاز به مجاز و همچنین تعامل با شوراهای اسلامی شهرها با هدف ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شد.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی است، افزود: حفظ و به کارگیری این سرمایه ها باید با رویکرد خدمت صادقانه به مردم باشد.