جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

شرکت‌کنندگان در اردوهای جهادی همانند رزمندگان زمان جنگ هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت‌کنندگان در اردوهای جهادی همانند رزمندگان زمان جنگ هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حجت‌الاسلام مجتبی رسولی جویباری صبح امروز در بازدید از اردوهای جهادی در روستای دورافتاده وارمی در ارتفاعات این شهرستان اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در اردوهای جهادی همانند رزمندگان زمان جنگ هستند.

وی گفت: این صحنه که جوان امروزی با همه چالش‌های موجود حاضر می‎شود در اردوهای جهادی شرکت کند حقیقتا جانفشانی‌های زمان جنگ و سرکشی‌های دهه 60 به روستاها و جبهه‌ها را در ذهن متبادر می‌کند.

امام جمعه شهرستان میاندورود افزود: بسیجیان حاضر در اردوهای جهادی مانند رزمندگان جنگ فعال هستند و این بسیار عالی است.

رسولی‌جویباری با بیان اینکه بسیجی امروز با هر نیتی که در این عرصه‌ها حاضر می‌شود حضور وی صرف نظر از نوع پروژه‌ای که ساخته می‌شود خیلی مهم است.

وی با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب از عرصه‌ها و اردوهای جهادی راضی هستند و حمایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: اینکه جوان ما پا به این عرصه می‌گذارد بسیار ارزشمند است و جای تقدیر و تشکر دارد.

در این بازدید که حسین جناسمی فرمانده سپاه ناحیه میاندورود و مصطفی ملازاده مسئول برگزاری اردوهای جهادی سپاه شهرستان نیز حضور داشتند مسئولان از خانواده شهید زارع در این روستا بازدید و دلجویی کردند.

به گزارش  فارس ،روستای وارمی در 40 کیلومتری از شهر سورک مرکز شهرستان در ارتفاعات جنوب میاندورود قرار دارد که سه شهید را تقدیم انقلاب کرده است.