جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

شروع طوفانی کاله در گام نخست / بدرقه میزبان با شکست - نمایش محتوای خبر

 

 

شروع طوفانی کاله در گام نخست / بدرقه میزبان با شکست

تیم والیبال کاله جوان مازندران در گام نخست خود در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در مرحله پلی‌آف مهمان خود، تیم لاستیک بارز کرمان را با شکست بدرقه کرد.

شروع طوفانی کاله در گام نخست / بدرقه میزبان با شکست

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، مرحله نخست دور رفت پلی‌آف رقابت‌های والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور گرامیداشت 200 شهید والیبالیست چهارشنبه‌شب در محمودآباد برگزار شد.

در این دیدار بازیکنان کاله با هدایت احمد فتاح، قاطعانه و در سه ست پیاپی مهمان کرمانی خود را با شکست بدرقه کردند.

این بازی به قضاوت مجتبی بیداریان از گیلان و هادی مرتضوی از خراسان به ترتیب به عنوان داوران نخست و دوم و نظارت اسماعیل صباغ  برگزار شد.

در این دیدار شاگردان احمد فتاح در یک بازی هدفمند توانستند به‌ترتیب با نتایج (25 ـ 17)،(25 ـ 22) و (25 ـ 21) در سه ست پیاپی قاطعانه  تیم لاستیک بارز کرمان را از پیش رو بردارند و گام نخست مرحله پلی‌آف را طوفانی آغاز کنند.

در مرحله نخست پلی‌آف لیگ دسته یک، تیم‌های اول تا چهارم در دو گروه یک و چهارم و گروه‎های دوم و سوم به صورت ضربدری با هم مسابقه می‌دهند تا بعد از دو برد از سه مسابقه، هشت تیم برتر معرفی شوند.

بازی دوم دور برگشت مرحله پلی‌آف هفته آینده در کرمان برگزار می‌شود و در صورت برد کاله جوان به جمع هشت تیم صعود می‌کند و در صورت باخت، بازی سوم در محمودآباد به میزبانی کاله جوان برگزار می‌شود.