جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

شرور 21 ساله آملی دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شرور 21 ساله آملی دستگیر شد

علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب آمل در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این متهم که م-ش نام دارد از جمله کسانی بوده است که ضابطین فرماندهی انتظامی آمل با داشتن دستورات قضایی چندین روز در حال تعقیب و مراقبت وی بودند که در نهایت پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در اقدامی غافلگیرانه آن هم زمانی که متهم روانه ییلاق برای خوشگذرانی بود توانستند با تیراندازی به زیر زانو وی را مجروح و دستگیر کنند.

طالبی تصریح کرد: م-ش از جمله اراذل و اوباشی بوده است که با داشتن سن کم چندین بار با تیراندازی مکرر شبانه در خیابان باعث اخلال در امنیت و آسایش عمومی شده بود.

این مقام قضایی با اشاره به شرایط فعلی متهم،اظهار داشت: م-ش در بیمارستان 17شهریور آمل تحت مراقبت های ویژه بوده و شرایط جسمی و روحی متهم نیز با توجه بر اینکه گلوله خورده است مطلوب است.

سرهنگ محمد صادق پهلوان فرمانده انتظامی آمل نیز بیان کرد: م-ش متهمی بوده که دو فقره تیراندازی داشته و مدتی بود که توسط مامورین اطلاعات و امنیت این فرماندهی در حال تعقیب بود که در نهایت سربازان گمنام امام زمان در این فرماندهی توانستند در اقدامی کاملا غافلگیرانه متهم متواری را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آمل افزود:در این ماموریت به دلیل اینکه م-ش پا به فرار گذاشت و با چاقو به مامورین حمله ور شد، ضابطین این فرماندهی طبق قانون به کارگیری سلاح از اسلحه خود استفاده نموده و این شرور 21 ساله را مجروح و دستگیر کردند.

پهلوان اذعان کرد:متهم بعد از مرخص شدن از بیمارستان تحویل مراجع قضایی می شود.