سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شب وصال - نمایش محتوای صدا

 

 

شب وصال

تهیه کننده : خدابخش غلامی

نویسنده :  منیره شاکریان

گوینده : سیدجمال موسوی 

صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار

گزارشگران : کریم سلمانپور، رضا دلدار، محمد امینی،  غلام رضا علی نژاد – مرتضی میر زاده – بنت الهدی روشن بخش

 

 برنامه شب وصال نیز ویژه شب‌های قدر در ۳ برنامه ۳۰۰ دقیقه‌ای به‌ صورت زنده مراسم احیاء شب‌های قدر را در شهرهای استان پوشش می‌دهد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی دکتر خدابخش غلامی و اجرای سیدجمال موسوی به قلم منیره شاکریان و ارائه گزارش‌هایی از سلمانپور، علی‌نژاد، میرزاده از مساجد شرق و غرب استان به‌صورت مستقیم در لیالی قدر همراه با پخش زنده دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به‌سر روی آن آنتن صدا می‌رود.

شب های قدر فرصت بندگی و دلدادگی برای همه مردم است  .شب راز و نیاز با معبود بدون هیچ واسطه و  پرده ای ، همراهی مردم در  این شب های عزیز و ایجاد  یک فضا برای حضور در راز و نیاز  و دل سپردن  به معبود یکی از وظایف رسانه ی ملی است و رادیو  به واسطه سهل بودن در دسترسی این نیاز را به راحتی ایجاد می نماید. خداى از تو درخواست مى‏كنم به حق كتاب نازل شده‏ات،و آنچه در آن است،و در آن است نام بزرگت‏ترت،و نامهاى نيكوترت‏ و آنچه بيم‏انگيز است و اميدبخش،اينكه مرا از آزادشدگان از آتش دوزخ قرار دهى.
رادیو مازندران، همچون  سال های گذشته همراه  و همدل با  مردم خوب مازندران در شهرهای مختلف با برنامه ریزی های قبلی در این مراسم معنوی حضور پیدا  می کند.

پخش مستقیم دعای جوشن کبیر  و سخنرانی  مراسم و نیز قرآن به سر  از مصلی  امام خمینی ساری بخش اصلی برنامه را به خود اختصاص خواهد داد.

 

آیتمهای برنامه :

متن ، گزارش ، مناجات ، بخش کارشناسی  ، مناجات‌های عرفانیِ محلی و فارسی ،پخش ادعیه های خاص این شب ها و ... .

سال تولید: سال 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو