جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شب وصال - نمایش محتوای صدا

 

 

شب وصال

این برنامه در شبهای قدر بصورت زنده مراسم سخنرانی،قرآن به سر و مداحی را از سه شهر استان مازندران به ترتیب ،شب نوزدهم از رامسر، شب بیست و یکم از بهشهر و شب بیست و سوم از قائمشهر پخش می نماید.

دعای جوشن کبیر ، مناجات امیر المومنین ،مداحی و مراثی ،ارتباط با گزارشگران در سطح شهر و همچنین نریشن از دیگر بخشهای این برنامه را تشکیل می دهد.

شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است. خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است. در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد. این شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود.

شب قدر فرصتی است زرین و طلایی برای شستشوی آینه دل. این شب بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم. نیکو و شایسته است با صدقات قدمی در جهت آبادانی خانه آخرت برداریم و با اعمال نیک و خیر، ثواب دو چندان ببریم.

عوامل برنامه عبارتند از :

گوینده:میلاد شوکائیان

گزارشگران: دلدار،امینی

صدابرداران:شهرام حق شناس،سامی یوسفیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.. لطفا در صورت امکان فایل دعای مجیر پخش شده... سید ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۱۵

سید
سلام.. لطفا در صورت امکان فایل دعای مجیر پخش شده در شب بیست و یکم رمضان(شب قدر) را جهت دانلود در سایت قرار دهید.. باسپاس
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۱۵

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو