جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

شبکه هوایی برق مناطق مرکزی ساری جمع‌آوری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه هوایی برق مناطق مرکزی ساری جمع‌آوری می‌شود

شهردار ساری به اقدامات انجام‌شده برای استفاده از ظرفیت توزیع برق برای برق‌رسانی به پروژه‌های عمرانی شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: شبکه هوایی برق مناطق مرکزی ساری جمع‌آوری می‎شود.

شبکه هوایی برق مناطق مرکزی ساری جمع‌آوری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی عبوری صبح امروز در همایش توزیع برق مناطق برتر کشور اظهار کرد: توسعه شهر ساری بر مبنای گردشگری بنا شد از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی برای این مهم استفاده کنیم.

وی با اعلام اینکه تعامل و همکاری مناسبی بین توزیع برق و شهرداری ساری وجود دارد، افزود: در مدت چهار سال گذشته 30 میلیارد تومان در حوزه برق هزینه شده است.

وی با اعلام اینکه طرح همکاری از ظرفیت کارشناسان توزیع برق در شهرداری در دستور کار است، افزود: این روند تعاملی دوجانبه است.

عبوری به اقدامات انجام شده برای استفاده از ظرفیت توزیع برق برای برق‌رسانی به پروژه‌های عمرانی شهرداری ساری اشاره کرد و ادامه داد: طرح استفاده از ظرفیت شرکت توزیع برق استان در بزرگ‌ترین پروژه پارک شمال کشور در برنامه کاری قرار دارد.

وی در پایان از برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری شبکه‌ هوایی برق در مناطق مرکزی ساری خبر داد و گفت: در صورت همراهی شهرداری‌های استان شرکت توزیع برق در این زمینه اعلام آمادگی می‌کند.