جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

شبکه اجتماعی ارتباط بازنشستگان نیروهای مسلح تشکیل می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه اجتماعی ارتباط بازنشستگان نیروهای مسلح تشکیل می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، امیر سرتیپ دوم ' جمشید فرقانی نیا' امروز در آیین تودیع و معارفه رییس اداره بازنشستگی نیروهای مسلح مازندران ، گفت: کم بودن ارتباط با جامعه هدف سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از جمله ضعف های این مجموعه به شمار می رود که برای پوشش این ضعف برنامه ریزی برای راه اندازی این شبکه انجام شد .

وی ادامه داد: بهمین منظور برنامه ریزی راه اندازی شبکه اجتماعی این سازمان که متشکل از همیاران ، مجامع ،مجتمع های ورزشی و مجامع پیشکسوتان موردنظر است .

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور بدون اعلام آمار جمعیتی بازنشستگان نیروهای مسلح کشور ، گفت: جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دوسوم جمعیت افراد تحت پوشش این سازمان را تشکیل می دهند

وی با اشاره به اینکه ارتباط مستقیم و مستمر با بازنشستگان نیروهای مسلح از دستاوردهای تشکیل این شبکه اجتماعی خواهد بود افزود: در گستردگی جمعیت زیر پوشش این نهاد می توان اعلام کرد که هیچ روستایی در کشور فاقد بازنشسته نیروهای مسلح نیست .

به گفته امیر سرتیپ دوم 'فرقانی نیا'جدیت در ارائه خدمات به بازنشستگان نیروهای مسلح از سوی این سازمان مورد توجه است و در انتخاب پرسنل نیز این مساله مورد تاکید است .

وی پیشرفت کشورها در زمینه تامین اجتماعی را عامل قدرتمند بودن آنان دانست و گفت: کشور با قوام دربرابر مسائل اقتصادی و اجتماعی به نظام تامین اجتماعی قوی نیاز دارد .

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور به روند احیای سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کشور از سال 1382 اشاره و تصریح کرد: این سازمان توانسته خلاهای موجود در بخش خدمات رسانی را مرتفع بکند .

وی در ادامه ارائه بیمه های درمانی ، عمر ، حوادث ، بازنشستگی به کادر نیروهای مسلح و بازنشستگان این نهاد به عنوان برخی از اقدامات مثبت صورت گرفته دراین خصوص نام برد.

دراین آیین از زحمات سرهنگ ' حسینعلی حکمتی ' رییس سابق اداره بازنشستگی نیروهای مسلح مازندران قدردانی و' مهدی علی اکبری ' به این سمت منصوب شد .