رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

شباهنگام - نمایش محتوای صدا

 

 

شباهنگام

Loading the player...
شباهنگام

عنوان برنامه ای با ساختار کلامی- آوایی،به تهیه کنندگی محسن اکبر پور است که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 22 به مدت نود دقیقه بطور زنده از صدای مرکز مازندران مهمان شنوندگان  خواهد بود.
شب های سال نو و ایام تعطیل فرصت خوبی است  که با شنوندگان هم استانی ومسافر ان استان که تعداد آنها بیشمار است ارتباط برقرار کنیم ودر ساعت های پایانی شب هم برای آنها برنامه سازی کنیم .
در شباهنگام با طراحی بخش مسابقه پیامکی برنامه که به انتخاب موسیقی از بین گزینه ها ی مختلف است فضای همراهی مخاطبان با برنامه را بیشتر می کنیم .
- با حضور مهمانان در برنامه فضای شادی را برای مخاطبان در نظر می گیریم .
- در بخش های ضبطی برنامه/ در هنرو فرهنگ مازندران/ مباحث کوتاه وکاربردی را تقدیم مخاطب می کنیم.
-در تمام برنامه شعرهای انتخابی ازاشعار بهاری شاعران مازنی ا ست که این مطلب می تواند درمعرفی و توجه  به شعر وشاعران مازندران تأثیر گذار باشد .
-  از بخش پیامکی برنامه با در نظر گرفتن چند ترانه از اقوام ایران زمین ( مردم ، مازندران
ومسافران استان را درگیر فضای پیامکی خواهیم کرد که با انتخاب یک ترانه از بین گزینه ها ترانه ی دلخواه خود را بشنوند وهمین طور با این سوال همراهی قطعات کوتاه فراوانی از موسیقی های شاد وبهاری ایران را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد .
-  این بخش از برنامه به گفتگوی متفاوتی تبدیل می شود که بامهمانان خاص خود ( سیاسی / فرهنگی / اجتماعی / ورزشی ) گفتگو می کند و این گفتگو ها به شکل ضبطی طراحی می شود وسعی می گردد مخاطبان سوالات و پاسخ های متفاوتی را ازمهمانان مورد علاقه خود بشنوند.
-با توجه به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب در هر برنامه به سراغ کارشناسان در حوزه های مختلف می رویم تا چگونگی تحقق شعار سال را در حوزه های مختلف بررسی نماییم.
-دیگر آیتم این برنامه گزارش از سرزمینهای دفاع مقدس است که توسط گزارشگران استانهای جنوبی و مناطق دفاع مقدس به برنامه داده خواهد شد.
در بخش دیگر برنامه به معرفی آداب / فرهنگ / سوغات / جاذبه های گردشگری پرداخته می شود ، که به نوبه خود و توسط کارشناسان مجرب وحرفه ای در این حوزه ها صورت خواهد پذیرفت .
 

 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده:اکبرپور
گوینده:میلاد شوکائیان
گزارشگر:دلدار-سلمانپور-میرزاده
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمدپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو