شباهنگام

عنوان ویژه برنامه حماسه فتح خرمشهر و اعیاد شعبانیه دربرنامه فرهنگی-اجتماعی، شباهنگام و به تهیه کنندگی بهمن یدالهی است که به صورت زنده و مستقیم هر شب از ساعت 22 به مدت  90 دقیقه از صدای مرکز مازندران  پخش می شود.
خرمشهر، معبر ملکوتی مردان با صفاست؛ جوانانی که در آرزوی رسیدن به کربلا، آرام و قرار نداشتند. خرمشهر، جایگاه شاهدان گم نامی است که گواهشان نام حسین بود و حضور همیشگی و سرافرازانه شان تجلی عاشورایی دیگر. خرمشهر، سرفرازترین خاک این دیار مردپرور است. خرمشهر، شهر شکوه و شکوفایی است؛ شهری که سرگذشت اسارت و رهایی اش را سخن سرایان سرودند و آزاداندیشان، از قیام سرخش قصه ها آموختند. خرمشهر، جایگاه شیرمردانی است که جنگاور میدان رزم بودند و لبیک گوی ندای شهادت. اینک ای شهر آوازهای غریب! برای همیشه پایدار بمان. در سالروز فتح خرمشهر، شهد شیرین و دلگشای آزادی، گوارای وجود شیرمردان و غیور زنان خرمشهری باد؛ آنان که در خرمشهر مقاومت کردند تا ایران و اسلام برای همیشه سرفراز بماند.
این برنامه که به صورت مجله فرهنگی –هنری اجرا می شود به موضوعاتی چون :کتاب و کتابخوانی-شعر-رویدادهای هنری –معرفی جاذبه های دیدنی و ...می پردازد.
مطلب-گزارش-کارشناسی-پیامک-تلفن و ..... از آیتمهای مختلف این برنامه است.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده:بهمن یداللهی
نویسنده:وحید دانا
گوینده:وحید دانا
گزارشگر:رضا دلدار
صدابرداران:حق شناس-نتاج-میر قربان نژاد-نژاد احمد

تاریخ تولید: 1394


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو