سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شاخص‌های اقتصادی مازندران روبه رشد است - نمایش محتوای خبر

 

 

شاخص‌های اقتصادی مازندران روبه رشد است

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار صبح شنبه در جمع بسیجیان استان از بسيج به عنوان آرماني ترين نيروي نظامي جهان ياد كرد و گفت: خوشبختانه زمنیه تحولات لازم در زیرساخت‌ها و بخش های اقتصادی استان در حال انجام است.

فلاح با تاکید بر اینکه راه خروج از مشکلات، تفکر و فرهنگ بسیجی است، اظهار داشت: بسيج مامن و پناهگاه مردم بوده و از مرزهاي اخلاق و معرفت مردم هميشه دفاع كرده است.

استاندار مازندران با عنوان اینکه از بسیجیان انتظار داریم در رفع مشکلات همت و تلاش کنند، اظهار داشت: بسيج مكتب نظامي توامان با معرفت و اخلاق و متعلق به همه زمان‌ها و مكان‌هاست.

فلاح جلودار با اشاره به اینکه باید با همت بسیجیان و با همدلی مشکلات را رفع کنیم، افزود: امروز در سایه حضور گرانقدر بسیج، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای جهان به شمار می رود.

استاندار مازندران، ترویج فرهنگ بسیجی و مدیریت جهادی را خواستار شد و گفت: دولت تدبير و اميد همواره پيرو منويات مقام معظم رهبري بوده است و در این میان برای تحقق اهداف دولت به ظرفيت عظيم و ارزشمند بسيج نيازمنديم.

ربيع فلاح از همه بسیجیان خواست تا با مشارکت در همه عرصه ها، یاری‌گر دولت و مسئولان باشند و اظهار داشت: دولت تدبير و اميد با تجربيات گرانقدر بخشي از مشكلات را مرتفع کرده و در اين راستا اقتصاد مقاومتي به عنوان حركتي انقلابي و سازنده مي تواند ما را از بسياري مشكلات رهايي بخشد.

{jcomments off}