جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

سی‌وهفتمین دوره مسابقات مفاهیم قرآن در ساری برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سی‌وهفتمین دوره مسابقات مفاهیم قرآن در ساری برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم در ساری اشاره کرد و افزود: این دوره از مسابقات از ابتدای هفته جاری در امامزاده عباس(ع) ساری آغاز و تا روز پنج‌شنبه ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با بیان اینکه این دوره از مسابقات در بخش برادران و خواهران برگزار می‌شود، افزود: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در گروه سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال هستند.

حیدری تصریح کرد: سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم ویژه ساری در بخش خواهران به پایان رسید و نفرات برتر آن اعلام شدند.

وی اظهار کرد: نفرات برتر هر رشته به مسابقات استانی سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران راه پیدا می‌کنند.

این مسئول از برگزاری این دوره از مسابقات در بخش مفاهیم قرآن کریم در ساری خبر داد و گفت: مسابقات مفاهیم قرآن کریم روز پنج‌شنبه هفته جاری 22 آبان 93 در مصلای امام خمینی شهرستان ساری برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری از حضور بیش از 5 هزار شرکت کننده در سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم در بخش مفاهیم خبر داد و گفت: یک‌هزار و 200 فرهنگی از آموزش و پرورش در این دوره از مسابقات در بخش مفاهیم شرکت می‌کنند.

حیدری به حضور دانش‌آموزان مدارس شهرستان ساری در سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم بخش مفاهیم اشاره کرد و گفت: نتایج کسب شده دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات از سوی معلمان در نمره کلاسی تاثیرگذار است.

{jcomments off}