سیمای ورزش

عنوان برنامه ای با ساختار سرگرمی- اطلاع رسانی ، به تهیه  کنندگی حسین زارع است که یکشنبه هر هفته ،ساعت 22 به طور زنده از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
تقريباً‌ در هر جامعه‌اي، ورزش‌ يك‌ نهاد اجتماعي‌ بسيار برجسته‌ محسوب‌ مي‌شود، زيرا ورزش‌ ويژگي‌هاي‌ موجد در هر نهادي‌ را با جاذبه‌ منحصر به‌ فردي‌ كه‌ فقط‌ شايد دين‌ موجد آن‌ باشد، تركيب‌ مي‌كند.
امروزه ورزش در زندگی مردم دنیا نقش مهمی دارد. میلیون ها نفر به آن اشتغال دارند و چندین برابر آن نیز تماشاگر و طرفدار برنامه های مختلف ورزشی اند. ورزش در مواردی نیز استحکام بخش وحدت ملی و اجتماعی جوامع بوده و فضایل و رذایل رایج در آن منعکس کننده فضایل و رذایل حاکم بر آن جامعه است.
در دنیاي معاصر ، ورزش به عنوان پدیده اي موثر در همه ي جوامع جایگاه ویژه اي پیدا کرده است. ارتباط فعالیت هاي بدنی و ورزش با علوم مختلف زمینه هاي جدیدي را براي مطالعه ي انسان فرا هم کرده و گستردگی مطالب و مسائل مرتبط با ورزش و تربیت بدنی به حدي است که نیاز به علوم تخصصی و مطالعات ویژه را ایجاد کرده است .
این برنامه با دعوت از کارشناسان خبره و مسوولین شهرهای مختلف استان و روسای هیات های استانی و شهرستانی ، به بررسی و واکاوی رشته های مختلف ورزشی می پردازد.


 

Loading the player...
سال تولید: مهر 1394
عوامل تولید:

کارگردان:سید مهدی بوی افراز
مجری:اردشیر عبدی
منشی صحنه:ثمانه محمدپور
صدابردار:رجب صادقی
دستیار تهیه:مریم آشتینه-علیرضا خلردی
تصویربرداران:رفیقی-شیری-مشایخی فر
گزارش:فرزاد فعلی-خلردی
تدوینگر:قاسم محمدپور