جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

سیره رضوی و مردمداری حضرت امام رضا(ع) الگویی جاویدان و ماندگار است - نمایش محتوای خبر

 

 

سیره رضوی و مردمداری حضرت امام رضا(ع) الگویی جاویدان و ماندگار است

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ' ربیع فلاح ' افزود : ارتباط امام رضا (ع) با مردم و مردمداری آنحضرت از ویژگیهای ممتاز و بی نظیر این خورشید تابناک آسمان ایران است.

وی ایام شهادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت و تعزیت گفت و تاکید کرد : آموزه های دینی و سیره رضوی به عنوان سبک زندگی باید در زندگی ما جلوه گر شود.

وی بهشهر را کانون علمای بزرگ و شخصیتهای ارزشمندی همچون آیت الله کوهستانی ، آیت الله ایازی و شهید هاشمی نژاد خواند و یاد و خاطره مرحوم آیت الله جباری نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه فقید بهشهر را گرامی داشت و گفت : شهرستان بهشهر الحمدلله در زمینه دفاع از انقلاب و نظام همیشه پیشگام بوده است و حضور 20 هیات مذهبی در جوار حرم مطهر ثامن الحجج و برپایی شعائر دینی و مذهبی در این شهر مقدس بیانگر عشق و ارادت مردم عزیز بهشهر به اهل البیت علیهم السلام است.

وی همچنین حضور قریب 20 میلیون زائر را در مراسم اربعین حسینی ، انقلابی بزرگ و درس آموز خواند و ابراز امیدواری نمود همه عزادارانی که در مشهد مقدس حضور دارند از خوان نعمت و سفر پرفیض ثامن الحجج امام رضا (ع) بیشترین و بهره و استفاده را ببرند و آنرا در زندگی خود عملی کنند .

وی ترویج و نشر سیره ائمه اطهار توسط هیئتهای مذهبی را رسالتی بزرگ خواند وگفت : امیدوارم هیات های مذهبی استان بتوانند برای استقرار سبک زندگی اسلامی با تاسی از سیره و منش و روش ائمه اطهار گامهای بلندی بردارند.