سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

سیاست امروز دشمن حمایت از جریان‌های نوظهور دینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سیاست امروز دشمن حمایت از جریان‌های نوظهور دینی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران سیاست امروز دشمن را حمایت از جریان‌های فتنه و جریان‌های نوظهور دینی دانست و گفت: بعضی‌ها که دلداده غرب هستند در دین شبهه ایجاد می‌کنند.

سیاست امروز دشمن حمایت از جریان‌های نوظهور دینی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در مراسم شب قدر 23 ماه مبارک رمضان در جوار امامزاده عباس (ع) ساری، با بیان اینکه امیدواریم توفیق درک واقعی شب قدر نصیب ما شود، اظهار کرد: بزرگ‌ترین افتخار و عزت ما این است که در مکتب علوی قرار داریم و پیرو این مکتب هستیم.

وی با بیان اینکه خداوند را شکر می‌کنیم و برای گذشتگان خود دعا می‌کنیم که ما را در مسیر مکتب اهل بیت قرار دادند و ما با مکتب علوی آشنا شدیم، افزود: مکتب علوی مستحکم‌ترین، جامع‌ترین، علمی‌ترین، منطقی‌ترین و با نشاط‌ترین مکتب است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران مکتب حضرت علی (ع) را مکتب قرآن، اسلام، اهل بیت و مکتب الهی دانست و تصریح کرد: همه معارف دینی، اسلامی، قرآنی و انسانی در مکتب علوی قرار دارد.

علیزاده ولایتمداری و ولایت‌محوری را معنای مکتب علوی دانست و ادامه داد: مکتب علوی به معنای استکبارستیزی، همه خوبی‌ها، مبارزه با همه بدی‌ها، و همه معارف الهی است.

وی با بیان اینکه امروز مکتب علوی مورد هجوم ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفته است و دشمنان از همه ظرفیت‌ها برای کم‌رنگ کردن این مکتب در بین مردم بهره‌گیری می‌کنند، اضافه کرد: دشمن با تمام توان به مبارزه با مکتب علوی آمده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اعلام اینکه امروز مکتب قرآن و اهل بیت زیر شدیدترین بمب‌باران دشمن قرار دارد، افزود: دشمن از تمامی ظرفیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی استفاده می‌کند تا جوانان و مردم را از مکتب علوی جدا کند.

علیزاده با بیان اینکه دشمن برای جوانان ایران اسلامی برنامه اساسی دارد، تصریح کرد: 116 ماهواره علیه ایران در حال فعالیت و بیش از 2 هزار کانال از شبکه‌های ماهواره‌ای در کشور قابل دریافت است و هیچکدام از این کانال‌ها محافل قرآنی، عزاداری ماه محرم، صفر، شب‌های قدر، نگاه ولایی و علوی را پخش نمی‌کند و تنها به‌دنبال اهداف سیاسی و ضد اسلامی خود هستند.

علیزاده با بیان اینکه 380 کانال ماهواره‌ای فیلم‌های مبتذل پخش می‌کند، ادامه داد: دشمن می‌خواهد فرزندان را از ارزش‌های دینی، ولایت، اهل بیت و مکتب علوی جدا کند.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب وارد میدان شده است و در جنگ تمام عیار فرهنگی شرکت کرده‌اند، عنوان کرد: بعضی‌ها هجوم فرهنگی دشمنان را توهم می‌دانند که این مسأله کاملا غلط است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با تاکید بر اینکه شب‌های قدر باید ما را با مکتب علوی گره بزند، تصریح کرد: باید از دین فهم و درک کاملی کسب کرد و به جوانان توصیه می‌شود دین، قرآن، اسلام، اهل بیت و مکتب علوی را به خوبی بشناسند و درک کنند.

علیزاده با بیان اینکه بعضی‌ها که دلداده غرب و آمریکا هستند در دین شبهه ایجاد می‌کنند تا به اهداف خود برسند، اضافه کرد: در جلساتی که فتنه بر علیه اسلام، انقلاب، نظام و رهبری است نباید شرکت کرد و این یک دستور قاطع قرآنی است.

وی سیاست امروز دشمن را حمایت از جریان‌های فتنه و جریان‌های دینی نوظهور دانست و گفت: وضعیت حجاب در جامعه خوب نیست و بعضی‌ها به سخره گرفتند و حتی بعضی‌ها خیلی راحت مقابل بدحجابی سکوت می‌کنند و عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.