جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

سیاست‌های دولت تکامل فعالیت‌های سهام عدالت است - نمایش محتوای خبر

 

 

سیاست‌های دولت تکامل فعالیت‌های سهام عدالت است

ربیع فلاح ظهر امروز در جلسه سهام عدالت در سالن شماره یک استانداری مازندران، اظهار داشت: عید غدیر خم را که از ارزشمندترین اعیاد مسلمانان و شیعیان است را در پیش داریم و این عید را تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: با تاسی از ائمه باید بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.

فلاح با اشاره به اقدامات و اهداف سهام عدالت، تصریح کرد: با واگذاری این بخش مهم دولتی به بخش خصوصی و اجرایی شدن اصل 44، باید انقلاب اقتصادی در جامعه اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه دست‌اندرکاران سهام عدالت در مازندران، امانت‌دار بیش از 2 میلیون عضو این مجموعه هستند، گفت: به همین دلیل نسبت به مسائل و فعالیت‌های حوزه سهام عدالت، حساس هستیم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه فعالان حوزه سهام عدالت از مشاوران و نخبگان بهره ببرند، یادآور شد: در این حوزه نمی‌توان متحمل ریسک شد.

وی با تاکید بر توانمندسازی تعاونی‌ها، اظهار داشت: توانمندسازی تعاونی‌ها می‌تواند به توسعه فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی در منطقه منجر شود.

فلاح با اشاره به ارزش افزوده بالای برگه‌های سهام عدالت، ادامه داد: فعالان حوزه سهام عدالت باید در توانمند کردن تعاونی‌ها موثر باشند.

وی با بیان اینکه سیاست‌های دولت جدید در راستای تکامل فعالیت‌های حوزه سهام عدالت و کمک و یاری به اقشار آسیب‌پذیر جامعه است، خاطرنشان کرد: در استان هم، این روند را در پیش می‌گیریم.

 

منبع:فارس