جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

سپاه پاسداران پشتوانه ای محکم برای انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه پاسداران پشتوانه ای محکم برای انقلاب اسلامی است

سیدعلی اکبر طاهاییˈ روز دوشنبه در این پیام افزود: ابتکار تاریخی امام خمینی (ره) در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در حفظ و حراست از کیان و نظام اسلامی است.

این پیام می افزاید: امروز پس از گذشت بیش از 3سه دهه از تأسیس، این نیروی ارزشی و پر افتخار که دفتر سوابقش از برگ های زرین حماسه و ایثار در همه ادوار انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس شکل گرفته است، بالنده تر، بانشاط تر و مقتدرتر از گذشته ، در عرصه های مختلف دفاعی و امنیتی ، علمی، فرهنگی، سازندگی و دفاع از آرمانهای انقلاب گام برمیدارد.

استاندار مازندران در این پیام اظهارداشت: اینجانب رجاء واثق دارم این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب برحق ایشان رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا ، بیش از پیش و در همه صحنه های انقلاب اسلامی، در راستای تحقق رسالت های خویش انشاالله موفق و موید خواهد بود.

طاهایی دراین پیام گفت: یاد و خاطره تمام شهدای سرافراز میهن اسلامی، به ویژه سرداران ، پاسداران و بسیجیان شهید انقلاب اسلامی ایران را گرامی می دارم.