رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

سوگواری سید الشهدا با حضور دو شهید در مازندران برگزار شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

سوگواری سید الشهدا با حضور دو شهید در مازندران برگزار شد.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، آیین سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور شهیدان تازه تفحص شده در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد.

سوگواری سید الشهدا با حضور دو شهید در مازندران برگزار شد.


به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، آیین سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور شهیدان تازه تفحص شده دفاع مقدس رمضان موسی ‌نژاد گل ‌چالی و محمد تقی رسولیان شیادهی در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار شد.
به گفته مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پیکر این دو شهید به تازگی در مناطق عملیاتی چیلات دهلران و خرمال تفحص ، از طریق DNA شناسایی شده و پس از 33 سال به مازندران بازگشته است.
عباسعلی رضایی افزود: : پیکر بسیجی شهید محمد تقی رسولیان شیادهی ، فرزند رمضانعلی ، متولد 1345 شهرستان بابل ، اعزامی از لشکر 25 کربلا مازندران که در تاریخ 6 اسفند 62 در منطقه عملیاتی و الفجر6  در دهلران به درجه رفیع شهادت نائل آمد، فردا همزمان با تاسوعای حسینی در بابل تشییع و خاکسپاری می شود.
او همچنین گفت: زمان تشییع پیکر ارتشی شهید رمضان موسی ‌نژاد گل ‌چالی، فرزند جلیل، متولد 1339 ، اعزامی از لشکر77 خراسان از شهرستان نکا که در سال 62  در منطقه عملیاتی خرمال به درجه شهادت نائل آمد، متعاقبا اعلام می شود.