جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

سوم خرداد روز اقتدار نظام جمهوری اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سوم خرداد روز اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

سرهنگ ˈمرتضی رمضانیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در نکا افزود: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر حماسه ای جاویدان است که در تاریخ هیچ جنگی در دنیا این چنین حماسه ای آفریده نشده است.

وی اظهار داشت: حماسه سوم خرداد، علاوه بر ارزش نظامی این عملیات دارای ارزش های بزرگ معنوی و روز نمایش قدرت همت والای مسلمانان ایران برای حفظ تمامیت ارضی کشور بود.

رمضانی، با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد در نکا گفت: این مراسم پنج شنبه شب دوم خرداد ماه با سخنرانی ˈ امیر سرتیپ خلبان حسین چیت فروشˈ معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در مسجد جامع نکا برگزار می شود.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در جنگ 8 ساله، مظلومانه و غریب جنگ را ادامه داد و حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند اما اکنون به بالندگی رسیده است که بیانگر تلاش همه جانبه است.

رمضانی افزود: تلاش دیروز فرزندان ما در جبهه های جنگ سخت و اکنون در جبهه جنگ نرم، بالندگی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد که باید این دستاوردها بدرستی تبیین و به جهانیاتن شناسانده شود.

فرمانده سپاه ناحیه نکا اضافه کرد: جایگاه سوم خرداد که به آزادسازی خرمشهر از دست دشمن تا دندان مسلح ختم شد بسیار ارزشمند و والاست و باید این ارزش ها بدرستی به نسل جدید منتقل شود.