رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود

سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود


رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر گفت : سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور با حضور بیش از 100 ورزشکار از استان های کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود .

سومین همایش ورزشی ثبت رکورد کشور به میزبانی بهشهر برگزار می شود

سیدعسگری اکبری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این مسابقات دوم و سوم خرداد ماه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار می شود و امیدواریم در این رقابت ها شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در رشته های گوناگون باشیم .

وی بیان کرد : مقدمات لازم برای میزبانی مطلوب بهشهر از این رقابت ها در حال انجام است که همراهی و حمایت بیشتر مسوولان شهرستانی و استانی می تواند منجر به افزایش کیفیت این مسابقات شود .

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر افزود : در حال حاضر یک ورزشکار 50 ساله بهشهری رکورددار رشته های شنای استقامتی و زدن میل سرعتی و باستانی در کشور است که برگزاری این گونه مسابقات می تواند منجر به ایجاد انگیزه بیشتر در میان ورزشکاران جوان شود .

اکبری ادامه داد : ورزشکاران حاضر در این مسابقات ، برگزیدگان استان های کشور هستند که در 15 رشته بخت خود را برای به ثبت رساندن رکوردی جدید آزمایش می کنند .

وی گفت : علاوه بر آن ورزشکاران مازندران با انتخاب کمیته مهارتهای فردی و نمایشی هیات ورزش های همگانی مازندران در این رقابت ها شرکت خواهند کرد، مسابقه انتخابی شناسایی ورزشکاران بهشهری را برگزار می کنیم تا از این طریق ، افراد مستعد این شهرستان که توانایی ثبت رکورد کشوری را دارند شناسایی و وارد این مسابقات کنیم .