سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سومین هفته فرهنگی رامسر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین هفته فرهنگی رامسر برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر از آغاز سومین هفته فرهنگی رامسر از تاریخ 24 مرداد ماه به مدت یک هفته خبر داد.

سومین هفته فرهنگی رامسر برگزار می‌شود

سید داریوش قانع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر از شروع سومین هفته فرهنگی رامسر در تاریخ 24 مرداد ماه به مدت یک هفته خبر داد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر با بیان اینکه هفته فرهنگی طرحی بسیار جامع از فرماندار رامسر بود، گفت: این برنامه در دو سال گذشته با افتخار برگزار شد و امسال هم در دهه کرامت برگزار می‌شود.

وی افزود: ستاد هفته فرهنگی با حمایت ادارات و نهادهای شهرستان رامسر و و بخش خصوصی راس ساعت 21 همراه با جشنواره کودک آغاز و راس ساعت 22 با نور افشانی و آتش بازی برنامه جشن شبانه که هنرمندان برتر ایران و شهرستان حضور دارند، برگزار می‌شود.

دبیر هفته فرهنگی شهرستان رامسر خاطرنشان کرد: در کنار این برنامه نمایشگاه هنرهای دستی هنرمندان بومی و کشوری و همچنین جشنواره مجسمه‌های شنی، بادبادک‌ها، برنامه سنتی عروس بران، نمایش‌های آئینی و بومی و جشنواره بازی‌های بومی محلی گنجانده شده که با تلاش همه مسؤولان شهرستان رامسر برگزار می‌شود.

قانع در پایان بیان کرد: امیدواریم این برنامه‌ها بهترین خاطره‌ها را در هفته فرهنگی رامسر برای مردم شهرستان و همچنین گردشگران فراهم کند.