سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سومین شکست متوالی فوتسال راه ساری- واحدی با سه گل در ساری هتریک کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین شکست متوالی فوتسال راه ساری- واحدی با سه گل در ساری هتریک کرد

به گزارش فارس از شهرستان ساری دو تیم راه ساری و دبیری تبریز در حالی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری به دیدار هم رفتند که بر اساس حکم رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این بازی بدون حضور تماشاگران راه ساری برگزار شد در نهایت دبیری تبریز موفق شد چهار بر یک میزبان خود راه ساری را شکست دهد.

نیمه نخست بازی را تیم میزبان خیلی خوب آغاز کرد و موفق شد در همان دقایق نخست توسط مرتضی عظیمایی به گل برسد.

در ادامه مسابقه نیز داور خطای پنالتی را به نفع راه ساری اعلام کرد که مرتضی عظیمایی می‌توانست اختلاف گل راه به عدد دو برساند که نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند.

وقتی ضربه پنالتی عظیمایی دروازبان دبیری تبریز مهار کرد، بازیکنان تیم مهمان روحیه گرفتند و در همان نیمه نخست موفق شد با دو گل حمید واحدی و یک گل جواد اصغری مقدم سه بار دروازه راه ساری را باز کنند و با نتیجه سه بر یک به نفع دبیری تبریز دو تیم به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم بازیکنان راه ساری برای جبران گل خورده روی دروازه دبیری تبریز حمله و فشار آوردند که با درخشش موثق دروازبان دبیری تبریز و همچنین بی‌دقتی بازیکنان راه ساری هیچ کدام از این موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد تا اینکه در اواخر بازی حمید واحدی موفق شد سومین گل خود و گل چهارم دبیری تبریز را وارد دروازه راه ساری کند.

داور اول این بازی که برعهده علی پورافشار بود به چهار بازیکن کارت زرد نشان داد که سهم هر دو تیم دو کارت بود.

طاها مرتضوی و یاسر ابراهیمی از راه ساری و علیرضا جاهد و حمید واحدی از دبیری تبریز از داور این دیدار کارت زرد گرفتند.

از نکات قابل توجه این بازی 12 بار توپ به تیرک دروازه دو تیم برخورد کرد که بازیکنان راه ساری هشت بار توپ را به تیر دروازه حریف و دبیری تبریز نیز چهار بار توپ را به تیرک دروازه راه ساری زدند که به نوعی تیرک دروازه نیز بدشانسی های بازیکنان راه ساری بود که نگذاشت توپ وارد دروازه حرف شود.

تیم راه ساری با این شکست با 18 امتیاز در رده نهم قرار گرفت و دبیری تبریز با 25 امتیاز ششم شد.