جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

سه کشتی گیر مازندران به اردوی سریلانکا می روند - نمایش محتوای خبر

 

 

سه کشتی گیر مازندران به اردوی سریلانکا می روند

هیات کشتی مازندران گفت که سه کشتی گیر سابق و کنونی این استان برای شرکت در اردوی آموزشی به کشور سریلانکا می روند.

سه کشتی گیر مازندران به اردوی سریلانکا می روند

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی هیات کشتی مازندران، محمدحسین دباغ نایب قهرمان اسبق آسیا ، رضا هادی و روح الله نعمتیان برای حضور در این ادروی آموزشی دو ماهه داوطلب شدند.
براساس این گزارش ، محمدحسین دباغ در کلاس مربیگری و رضا هادی و روح الله نعمتیان نیز برای شرکت در کلاس های آموزشی فنی کشتی به سریلانکا سفر می کنند .
حضور سه کشتی گیر مازندرانی در این اردوی آموزشی به صدور مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان نیاز دارد که تاکنون با وجود درخواست هیات کشتی استان پاسخی از این شورا دریافت نشده است .
اردوی آموزشی کشتی سریلانکا از 15 آذر به مدت دو ماه برگزار می شود.
کشتی ، ورزش اول مازندران است و در چند سال اخیر بیشتر عنوان های قهرمانی در رده های مختلف سنی را کشتی گیران مازندرانی برای کشور به ارمغان آوردند.
در رقابت های اخیر باشگاههای جهان در تهران از 46 کشتی گیر حاضر 23 نفر مازندرانی بودند که علاوه بر تیم مازندران در تیم های سایر استان ها و حتی تیم های خارجی حضور داشتند.
تیم ستارگان ساری به نمایندگی از مازندران در این رقابت ها شرکت کرد که به دلیل مشکل مالی نتوانست کشتی گیران بنام استان را جذب کند و این کشتی گیران به تیم بیمه رازی قهرمان این رقابت ها و کفایتی مشهد تیم سوم این مسابقات کوچ کردند.