سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سنگین ترین شکست خانگی تیم فوتبال نساجی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

سنگین ترین شکست خانگی تیم فوتبال نساجی مازندران

تیم نساجی مازندران در هفته بیست ودوم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور برابر تیم صنعت نفت آبادان ،یکی ازسنگین ترین شکست های این فصل خود را درخانه تجربه کرد.

سنگین ترین شکست خانگی تیم فوتبال نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان درچارچوب هفته بیست ودوم این رقابتها عصرچهار شنبه در حضور پرشورحدود 12هزار تماشاگر قائمشهری درورزشگاه شهیدوطنی این شهر به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم آبادانی با نتیجه خیره کننده ودور از انتظار 4 بریک میزبان باانگیزه و مدعی خود را شکست داد.
شاگردان ' سیدکوروش موسوی' درتیم نساجی مازندران در این دیدار که بیشتر از خط دفاعی و دروازه آسیب پذیر نشان دادند، نمایش ضعیف ودور از انتظاری را ارائه کردند و در روزی که این تیم یکی از پرتماشاگرترین دیدارهای لیگ یک را به نام خود ثبت کرده بود، شکست سنگین وتلخ را نیز به نام خود درج کرد.
برای تیم صنعت نفت آبادان دراین دیدار که هدایت آن را ' نادردست نشان' سرمربی فصل گذشته نساجی برعهده داشت، با شناخت کافی از تیم سابق خود بهترین بهره را برد و با دوگل 'میلاد جهانی' و' محمد شادکام ' 3 امتیاز ارزشمند از قائمشهر به همراه برد.
تک گل تیم نساجی را نیز 'حمید کاظمی ' از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
تیم نساجی با این شکست تحقیرآمیز 29 امتیازی باقی ماند و با یک پله سقوط در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.
اما تیم خونه به خونه مازندران دیگر نماینده استان دراین رقابتها پس از درخشش خیره کننده در هفته گذشته، در دیداری خارج از خانه برابر میزبان خود تیم نفت مسجدسلیمان با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد تا با از دست دادن 2 امتیاز این مسابقه از جمع مدعیان فاصله و از مکان سوم به رده چهارم سقوط کند.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور 20 تیم وطی 38 هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.