سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

سند تفکیکی 2 شهرک صنعتی مازندران آماده واگذاری است - نمایش محتوای خبر

 

 

سند تفکیکی 2 شهرک صنعتی مازندران آماده واگذاری است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از آماده‌سازی و واگذاری سند تفکیکی شهرک‌های صنعتی رستمکلا قائم‌شهر و جویبار خبر داد.

سند تفکیکی 2 شهرک صنعتی مازندران آماده واگذاری است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی جویبار، اظهار کرد: سند تفکیکی برای واحدهای تولیدی و صنعتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا سرمایه‌گذاران می‌توانند از مزایای آن در دریافت تسهیلات و جایگزینی وثیقه بانکی بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: سند تفکیکی هفت شهرک صنعتی به وسعت 445 هکتار دریافت شد که با آماده‌سازی دو شهرک صنعتی رستم‌کلا قائم‌شهر و جویبار، تعداد شهرک‌های صنعتی دارای سند تفکیکی به 9 شهرک رسیده است.

موسوی تأکید کرد: 74 هکتار از زمین‌های شهرک‌های صنعتی رستمکلا قائم‌شهر و جویبار دارای سند تفکیکی شده‌اند که در مجموع 519 هکتار از زمین‌های شهرک‌های صنعتی استان دارای سند تفکیکی می‌شوند.

وی گفت: تولیدکنندگان و صنعت‌گران مستقر در شهرک‌های صنعتی رستمکلا و جویبار که دارای پروانه بهره‌برداری هستند می‌توانند با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی و ارائه مدارک مربوطه، سند تفکیکی دریافت کنند.