رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

سناریوی غرب در برابر یمن مشابه جنگ علیه ایران است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سناریوی غرب در برابر یمن مشابه جنگ علیه ایران است

سناریوی غرب در برابر یمن مشابه جنگ علیه ایران است


فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: کشورهای غربی، سناریوهایی را در هشت سال جنگ نابرابر علیه ایران به اجرا گذاشتند که امروز نیز مشابه آن را در یمن می‌بینیم.

سناریوی غرب در برابر یمن مشابه جنگ علیه ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در مراسم گرامی‌داشت پنج تن از شهدای شهرستان سیمرغ در عملیات آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: حضور در یادواره‌های شهدا برای آن است که هم به وجود آنها احترام گذاشته شود و هم برای شرکت‌‌کنندگان در مجلس، یک درس عملیاتی در دفاع از وطن و پایبندی به ارزش‌های انسانی و اسلامی باشد.
وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی که موجب حیرت سردمداران غربی شد، افزود: آنها سناریوهایی را علیه ایران به اجرا گذاشتند که امروز نیز مشابه آن را در یمن می‌بینیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: امروز نیز همان کشورها و ائتلاف‌هایی که به مدت هشت سال، جنگی نابرابر را بر ایران تحمیل کردند، در حال جنگ با مردم مظلوم یمن هستند.

بابایی با اشاره به حماسه فتح خرمشهر، گفت: آزادسازی خرمشهر بر اساس محاسبات نظامی، غیرممکن بود اما ایمان به خدا تمام محاسبات را کنار زد و این جمله امام خمینی (ره) که «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، حقیقتی غیرقابل انکار است.

این رزمنده دفاع مقدس با بیان اینکه اکنون به لطف خدا در صحنه نظامی از وضعیت خوبی برخوردار هستیم، افزود: اگر دشمن دست از پا خطا کند، با پاسخ سنگینی از طرف جمهوری اسلامی ایران روبه‌رو می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به برنامه عظیم دشمن با وارد شدن در جنگ فرهنگی، گفت: دانشگاه‌های ما باید علیه این جنگ، با هوشیاری کامل وارد شوند و به جایگاه دانشگاه که مبدأ همه تحولات است، بیشتر واقف باشند.

بابایی از دولت و مجلس خواست تا برای مقابله با جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن بیش از پیش وارد عمل شده و دست به کار شوند تا موانع پیشرفت اقتصادی را از سر راه بردارند و در جنگ فرهنگی نیز فعالیت‌های هشیارانه‌تری داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به نشست‌های مهمی که با کشورهای 1+5 انجام شده و ادامه دارد، گفت: مهم‌ترین عامل برای پیروزی در جنگ سیاسی، پیروی از ولایت فقیه است.