جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

سلیمی در مسابقات جهانی کم‌کاری نکرد / حضور ملی‌پوشان در لیگ اشتباه بود - نمایش محتوای خبر

 

 

سلیمی در مسابقات جهانی کم‌کاری نکرد / حضور ملی‌پوشان در لیگ اشتباه بود

عباس رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: بهداد از سال 2009 تاکنون در هر مسابقه‌ای حضور یافت با اقتدار موفق به کسب مدال طلا شد و در جهانی قزاقستان نیز برای کسب مدال طلا به میدان رفت.

وی با اشاره به مصدومیت جزئی و عدم آمادگی وزنه‌برداران در این مسابقات، تصریح کرد: پس از حضور ملی‌پوشان در مسابقات آسیایی اینچئون شرکت دادن ملی‌پوشان در مسابقات لیگ از سوی فدراسیون اشتباه بود.

رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران با بیان اینکه بهداد از کسب مدال نقره رقابت‌های جهانی قزاقستان بسیار ناراحت بود، افزود: بهداد تمام تلاشش را به کار برد اما به دلیل خستگی و حضور در مسابقات آسیایی و لیگ در کسب مدال طلا ناموفق بود.

رحیمی با اشاره به اینکه بهداد پس از دست دادن مدال طلا گریه کرد، ابراز داشت: به طور حتم خود بهداد نیز پس کسب چندین مدال طلا و قرار داشتن در سکوی نخست از این عنوان ناراحت است.

وی با بیان اینکه برخی‌ بر این باورند که شاید بهداد به دلیل بی‌مهری مسئولان نمی‌خواست مدال طلا کسب کند، تاکید کرد: این افراد اشتباه می‌کنند زیرا هر ورزشکاری فقط برای اهتزاز پرچم کشورش به میدان مسابقه می‌رود.

رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران در ادامه امکانات ملی‌پوشان را در حد و اندازه آنها ندانست و اظهار داشت: اگر مسئولان فدراسیون از ملی‌پوشان در هر مسابقه‌ای مدال طلا می‌خواهند، باید امکانات رفاهی و اردویی آنها در شرایط عالی فراهم شود.

به گزارش فارس، بهداد سلیمی وزنه‌بردار دسته 105+ کیلوگرم کشورمان پس از قدرت نمایی و کسب چندین مدال طلا در مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی و بین‌المللی در مسابقات جهانی 2014 آلماتی قزاقستان به مدال نقره دست یافت.

{jcomments off}