جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

سلیقه‌های سیاسی در انتخاب شهردار ممنوع است - نمایش محتوای خبر

 

 

سلیقه‌های سیاسی در انتخاب شهردار ممنوع است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، فرامرز نقیبی در جلسه علنی یکشنبه شب شورای شهر ساری، اظهار داشت: شورای چهارم در نخستین گام، انتخاب هیئت رئیسه را در پیش دارد و همه اعضا می‌توانند نامزد ریاست شورا شوند.

وی با بیان اینکه پس از انتخاب هیتت رئیسه، انتخاب شهردار در اولویت قرار دارد، گفت: اعضای شورا نباید در این کار مهم، گرفتار بازی‌های سیاسی شوند.

نقیبی خاطرنشان کرد: انتخاب شهردار به گونه‌ای باشد که بعد از چهار سال شرمنده مردم نباشیم.

وی با بیان اینکه اعضای منتخب در شورای چهارم برای انتخاب شهردار ساری، روند سیاسی را در پیش نگیرند، گفت: سلیقه‌های سیاسی در موارد دیگری به کار گرفته شود.

نقیبی با اشاره به ورود چهار نفر از هفت عضو شورای سوم ساری به شورای چهارم تصریح کرد: این امر  به این معنا است که شورای ساری عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است.

رئیس شورای شهر ساری از آغاز ساخت مجتمع تجاری در مکان سابق زندان ساری خبر داد و گفت: زمین سابق زندان که 6 ماه قبل، به سرمایه‌‌گذار فروخته شد، با مصوبه کمیسیون ماده پنج عملیات اجرای آن در آینده نزدیک شروع می‌شود.

وی افزود: این مجتمع شامل پنج طبقه پارکینگ با بیش از 2 هزار و 860 خودرو ظرفیت پارک، دارای سه طبقه تجاری به مساحت 17 هزار متر و 24 طبقه به صورت مسکونی است.

وی یادآور شد:‌ این پروژه بیش از 400 میلیارد تومان هزینه دارد و می‌تواند سرمایه‌گذاران دیگری را هم جذب کند.

نقیبی با اشاره به نخستین سالگرد درگذشت عضو شورای شهر ساری، گفت: یکسال از درگذشت مرحوم بهروش و دو فرزند برومندش که در دریا جان خود را از دست دادند سپری شد و  یاد او همواره در خاطر ما و شهروندان است.