سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

سلام کشاورز - نمایش محتوای صدا

 

 

سلام کشاورز

Loading the player...
سلام کشاورز

عنوان برنامه ای با ساختار کلامی  می باشد که در راستای ارائه آخرین و جدید ترین اطلاعات کشاورزی،به تهیه کنندگی سهراب دهقان ،هر روزغیر از روزهای تعطیل ، ساعت 13:25  به مدت 5 دقیقه  صدای مرکز مازندران پخش می شود.
استان مازندران با حدود 24 هزارکیلومتر مربع وسعت و دارا بودن 4 اقلیم متفاوت  و شرایط خاص آب و هوایی از استانهای حاصلخیز کشور است که در بیش از100 محصول مانند برنج و مرکبات و گل و گیاه رتبه نخست کشور را در اختیار دارد .
کشاورزان مازندران نیز در تلاش هستند تا ضمن فعالیت د رپیشه نیاکان خود چرخه تولید و چرخ زندگی خود را بچرخاند . 
می توان به جرأت گفت که ازجمعیت بیش از 3 میلیونی استان بیش از 80 در صد آن مستقیم یا غیر مستقیم با فعالیتهای کشاورزی و بخش های مختلف آن درگیر هستند وپیگیر مسائل گوناگون آن .
برای کمک به این قشر عظیم در جهت ترویج و آموزش کشاورزان در عرصه های مختلف صدای مرکز مازندران در نظر دارد با تهیه و پخش برنامه ( سلام کشاورز ) در کنار کشاورزان و علاقمندان این عرصه بیشتر حضور داشته باشد .
به همین منظور این طرح که در ساختار کلامی و در طبقه  د است تقدیم می شود .

باغبانی ، زراعت ، حفظ نباتات ، صنایع تبدیلی ، دامپزشکی ، امور دام ، جنگل مرتع ،دام طیور و شیلات به کشاورزان عرضه می نماید .
هدف برنامه :  هدف کلی این برنامه انتقال دانش و تکنولوژی جدید به کشاورزان که باعث تغییر در بینش و آگاهی کشاورزان میگردد . از دیگر اهداف این برنامه شامل : 
1) کوتاه کردن مطالب در فاصله زمانی
2) ارائه به هنگام و بروز اطلاعات کشاورزی
3) اجرای شیوۀ انبوهی و تحت پوشش قرار دادن قشرهای وسیع مخاطبان
زبان برنامه و کارشناس :  زبان برنامه کاملاّ محلی مازندرانی است و در این برنامه از کارشناسان مطلع تحقیقاتی و استاد سازمان جهاد کشاورزی استفاده می گردد ، تاکید می گردد که کارشناسانی در این برنامه شرکت نمایند که مسلط به زبان محلی باشند تا با مخاطبان ارتباط بهتری برقرار نمایند .


 

تاریخ تولید: 1394

مجری: حمیده شعبانی
گزارشگر:علی نژاد
صدابرداران: رضا میرقربان نژاد،مهدی اوشیب نتاج،شهرام حق شناس،حسن نژاد احمد،سامی یوسفیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید خدمت زحمتکشان رادیو مازندران.... رضا رمضانی ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ ۲۳:۳۷

رضا رمضانی
سلام و خسته نباشید خدمت زحمتکشان رادیو مازندران.
امروز در برنامه سلام کشاورز 1394/09/28 بود اگه اشتباه نکنم موضوع در مورد درخت مرکبات و تغذیه آن در زمستان بود که متاسفانه نتوانستم کل برنامه و گوش بدهم.
خواهشم اینه که اگه میتونید فایل صوتی رو برای من ایمیل کنید یا لینک دانلود برنامه و واسم بفرستید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ ۲۳:۳۷

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو