جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

سلاح ایمان و اعتقاد عامل پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سلاح ایمان و اعتقاد عامل پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بود

سلاح ایمان و اعتقاد عامل پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بود


رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: سلاح ایمان و اعتقاد عامل پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بود.

سلاح ایمان و اعتقاد عامل پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، دلاور حیدرپور صبح روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و تجلیل از جانبازان که در سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس تجلی اراده و غیرت دلاورمردانی است که با جلوه پیروزمندانه خود علیه دشمن ایستادند.

وی ادامه داد: برگزای این جلسه پاسداشت ارزش های رزمندگان اسلام و ارج نهادن به خون شهدا است و وظیفه ما بر این است آنچه را در توان داریم برای بزرگداشت و تکریم ایثارگری ها، رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا، جانبازان و ایثارگران بکار بگیریم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری اگر رشد علمی کشور ما با همین سرعت پیش رود، قطعا به پیشرفت های بزرگتری در آینده دست خواهیم یافت.

حیدرپور خاطرنشان کرد: سوم خرداد حماسه ملتی است که در آن روزها با توجه به اینکه تمام دنیا پشتیبان متجاوزان اسلام بودند و با در اختیار قرار دادن مدرن ترین سلاح ها به دست دشمنان خواستار نابودی جمهوری اسلامی ایران بودند اما رزمندگان اسلام توانستند با در دست داشتن سلاح ایمان و اعتقاد خود خرمشهر را آزاد کنند و نگذارند یک وجب از خاک به دست دشمنان بیافتد و تسلیم زورگویی های آنان نشدند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی درخت تنومندی است که روزی با در دست داشتن سلاح بر دشمنان پیروز بود و امروز با تعقل و تفکر مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش رو بر می دارد و آسایش و رفاه را در سایه تلاش خود برای ملت ایران به ارمغان می آورد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه برای رسیدن به نقطه اتکا باید از امکانات و اختیارات موجود استفاده کنیم گفت: امروزه در جبهه علم و اقتصاد با پشتوانه آهنین به قله افتخار دست خواهیم یافت و وظیفه ما بر این است در جهت رونق کشور و ارتقا بخش کشاورزی تلاش کنیم.