جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

سقوط تیم آراد بهمن آمل به رده پنجم لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

سقوط تیم آراد بهمن آمل به رده پنجم لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور

تیم آراد بهمن آمل با توقف در بازی خانگی در هفته دهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با سه پله سقوط از رده دوم به مکان پنجم جدول رده بندی این مسابقات در غلتید .

سقوط تیم آراد بهمن آمل به رده پنجم لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آراد بهمن آمل و گسترش فولاد تبریز عصر دوشنبه در چارچوب هفته دهم این رقابت ها در ورزشگاه شهدای لیتکوه آمل به مصاف هم رفتند و با تساوی یک بر یک زمین فوتبال را ترک کردند .
تیم آراد بهمن آمل که در مکان دوم جدول رده بندی این مسابقات قرار داشت ، در صورت پیروزی در این بازی خانگی می توانست صدرنشین این رقابت ها شود.
بازیکنان جوان و با انگیزه ' مهرداد حبیبی ' در آراد بهمن با حمایت تعداد اندک تماشاگر بازی را تهاجمی آغاز کردند اما همانند چند دیدار خانگی این فصل در زدن ضربات آخر پراشتباه بودند.
تلاش های دو تیم در نیمه نخست این مسابقه گلی در برنداشت ولی در نیمه دوم بازیکنان گسترش فولاد تبریز برای کسب امتیاز و حضور در جمع تیم های بالای جدول ، بازی را تهاجمی آغاز کردند و تنها پنج دقیقه از آغاز این نیمه به تنها گل خود در این مسابقه دست یافتند.
تیم تبریزی چند موقعیت دیگر هم برای گلزنی در اختیار داشت ولی با دفاع بموقع بازیکنان آراد بهمن موفق به باز کردن دوباره دروازه میزبان نشد .
بازیکنان تیم میزبان پس از دریافت تنها گل تیم میهمان ، چند موقعیت خطرناک روی دروازه گسترش فولاد خلق کردند که نتیجه آن دستیابی به ضرفه پنالتی در دقیقه 70 مسابقه بود .
بازیکنان آراد بهمن گل تساوی را با همین پنالتی وارد دروازه حریف کردند و پرونده این دیدار را با کسب یک امتیاز بستند.
شاگردان مهرداد حبیبی در تیم آراد بهمن آمل با ازدست دادن 2 امتیاز خانگی با 13 امتیاز و هم امتیاز با دو تیم بالاتر از خود و تفاضل گل کمتر به رده پنجم جدول شش تیمی این رقابت ها سقوط کردند.
این تیم در گروه یک مسابقات دسه یک فوتبال امیدهای کشور با تیم های گسترش فولاد تبریز ، شهرداری تبریز ، شهرداری ارومیه ، شهرداری اردبیل ، بعثت کرمانشاه و داروسازی و تاک همگروه است.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با حضور 23 تیم از روز چهارشنبه 18 آذر ماه آغاز شد.