جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

سفر 100 نفر از شیعیان یمن به مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

سفر 100 نفر از شیعیان یمن به مازندران

به گزارش خبرگزاری ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان مازندران حجت الاسلام ' ستار علیزاده ' گفت: همزمان با ایام دهه ولایت و امامت یکصد نفر از شیعیان کشور یمن به مازندران سفر می نمایند.

وی افزود: این سفر در روز سه شنبه 22 مهرماه انجام خواهد گرفت و از تهران به استان مازندران وارد خواهند شد و به زیارت بقعه امامزاده ناصرالحق (ع) مشرف خواهند شد.

مدیر کل اوقاف مازندران ادامه داد : این شیعیان بعد از استقبال مسئولین استان و شهرستان با حضور در این مکان شریف، از برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در این بقعه بهره مند خواهند شد.

حجت الاسلام علیزاده افزود: در این سفر یک روزه بعد از اجرای مراسم استفاده از امکانات فرهنگی و رفاهی به مشهد مقدس برای شرکت در همایش بین المللی اعزام خواهند شد.

وی افزود: ناصرالحق رهبر شیعیان یمن بود که در طول سال شیعیان این کشور به این مکان مشرف می شوند و این بقعه در سال گذشته همزمان با برگزاری همایش بین المللی ناصر کبیر با همت سازمان اوقاف کشور و اداره کل اوقاف استان و شهرستان آمل با هزینه نزدیک به دو میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

علیزاده ادامه داد :این مکان در حال حاضر به همت اوقاف به پایگاه حفظ و تبلیغ ارزشهای اسلامی توسط هیات مذهبی و مرکز امورات فرهنگی و قرآنی تبدیل شده است .

{jcomments off}