جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

سفر سالانه میلیون‌ها مسافر به بابلسر- باید با مواد مخدر اساسی مبارزه شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سفر سالانه میلیون‌ها مسافر به بابلسر- باید با مواد مخدر اساسی مبارزه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، کریم سجادی امشب در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که بیشتر کشورهای در حال توسعه با آن مواجه هستند، بحث مواد مخدر است.

وی ادامه داد: مواد مخدر در واقع ابزاری است که توسط استکبار جهانی این کشورها را دچار مشکل می‌کند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه بابلسر شهری توریستی است، اذعان داشت: سالانه میلیون‌ها مسافر از سراسر کشور وارد این شهرستان می‌شوند که با توجه به شرایط ویژه آن بحث مبارزه با مواد مخدر باید به صورت جدی پیگیری شود.

سجادی، جامعه معتاد را جامعه بیمار دانست و اذعان داشت: هرچقدر در جامعه معتاد بیشتر باشد، پویایی آن جامعه کمتر بوده و از فعالیت آن جامعه کاسته می‌شود.

فرماندار بابلسر بیان داشت: جذابیت کاذب سبب گرایش افراد به اعتیاد می‌شود، بنابراین باید مواظب باشیم.

وی با بیان اینکه نظام استکباری از مواد مخدر به عنوان اهرم فشار علیه کشور ما استفاده می‌کند، تصریح کرد: کشورهای پیشرفته هرگز از اعتیاد به عنوان تفنن استفاده نمی‌کنند، اما کشور ما به خاطر بد فرهنگی از اعتیاد به عنوان تفنن استفاده می‌کنند.

سجادی با تاکید به اینکه هیچ مسامحه‌ای در حوزه دستگیری و اقدامات پیشگیرانه پذیرفته نیست افزود: باید راهکارهایی برای کسانی که ترک کرده‌اند اندیشیده شود تا دوباره به این راه کشانده نشوند.