سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سفر بیش از 1.5 میلیون گردشگر به بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

سفر بیش از 1.5 میلیون گردشگر به بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: یک‌میلیون و 536 هزار و 965 نفر در تعطیلات سال نو به شهرستان بابلسر سفر کردند.

سفر بیش از 1.5 میلیون گردشگر به بابلسر

سیدعلی اسد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با بیان اینکه هر ساله در ایام تعطیلات مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط مختلف کشور به این شهرستان سفر می‌کنند، اظهار کرد: شهرستان بابلسر به واسطه داشتن ظرفیت و جذابیت‌های مختلف گردشگری، ساحل زیبای دریای مازندران با روستاهای گردشگرپذیر و طبیعت بکر و زیبای ساحل میرود، سالانه میزبان مسافران زیادی به این شهرستان است.

وی با اشاره به آمار گردشگران ورودی و اسکان یافته در این شهرستان، افزود: طبق آمار گزارش شده تعداد کل گردشگران به شهرستان بابلسر یک‌میلیون و 536 هزار و 965 نفر بوده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به تردد خودروها در این شهرستان مطابق با آمار اعلام شده از سوی اداره کل پایانه‌ها و حمل و نقل استان، تعداد کل خودروهای ترددی را یک‌میلیون و 147 هزار و 654 خودرو عنوان کرد و افزود: 358 هزار نفر نیز از جاذبه‌های مختلف زیارتی، تفریحی، توریستی و تجاری سطح شهرستان بازدید کردند.

اسد با تقدیر از همکاری خوب مردم و مسئولان شهرستان بابلسر در ایام نوروز به‌دلیل فراهم کردن بسترها و همچنین فضای امن و آرامش برای مهمانان نوروزی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با فراهم کردن زیرساخت مناسب گردشگری در شهرستان شاهد جذب گردشگران داخلی و خارجی بیشتری در بابلسر باشیم.