جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سطح جاده چالوس در حوزه مرزن آباد روکش آسفالت می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سطح جاده چالوس در حوزه مرزن آباد روکش آسفالت می شود

بخشدارمرزن آباد چالوس از انجام روکش آسفالت بخشی از جاده چالوس- کرج مربوط به حوزه مرزن آباد درسال جاری خبرداد.

سطح جاده چالوس در حوزه مرزن آباد روکش آسفالت می شود

مصطفی خواجه کجوری روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : در نشستی که روز گذشته با هدف بررسی مشکلات مربوط به حوزه راه در دفترکار معاون امور عمرانی استانداری مازندران با حضور مسئولان منطقه تشکیل شد ، این موضوع مطرح و طبق مصوبه این نشست و تاکید معاون امورعمرانی استاندارمازندران ، قرار شد این طرح بزودی اجرا شود.
وی افزود : بر اساس این مصوبه باید روکش بخشی از این جاده به طول حدود پنج کیلومتر با همکاری شهرداری مرزن آباد و اداره راه و شهرسازی آسفالت شود که تحقق این مهم به حل معضل ترافیک در این شهر می انجامد
بخشدارمرزن آباد ایجاد مسیر حلقوی با هدف حرکت آسان خودروها از تهران به کلاردشت را از دیگر مسائل مطرح شده و مصوبه های این نشست اعلام کرد و گفت : بر همین اساس در این نشست تصمیمات خوبی هم برای ساخت یک دستگاه پل و انجام روکش آسفالت به طول حدود سه کیلومتر از منطقه میشکار به سمت کلاردشت گرفته شد.
خواجه کجوری افزود : با اجرای کامل این طرح بیشتر مسافرانی که از تهران یا سایر نقاط کشور قصد دارند به کلاردشت بروند بدون حضور در شهر مرزن آباد از این مسیر مجزا به کلاردشت سفر می کنند.
بخشدار مرزن آباد برای اجرایی شدن این طرح ها در موعد مقرر از مسئولان ادارات ذیربط بویژه راه و شهرسازی و شهرداری منطقه خواست تا موضوع را به طور جدی تری پی گیری کنند.
بخش مرزن آباد با دستکم 19 هزار نفر جمعیت در مسیر جاده کرج - چالوس واقع است.
آمارهای موجود نشان می دهد به طور میانگین هرسال حدود 20 میلیون مسافر و گردشگر به مازندران سفر می کنند که حدود 90 درصد شان شهرهای ساحلی و گردشگرپذیرغرب مازندران را به عنوان مقصد سفرهای خود برمی گزینند و اغلب آن ها نیز به علت کوتاهی مسافت از مسیر جاده چالوس آمد و شد دارند.
حدود نیمی از جاده 160 کیلومتری چالوس - کرج (کندوان ) جزو مازندران است.