جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سریال پدر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال پدر

Loading the player...

عنوان مجموعه ای  با موضوع اجتماعی  و به تهیه کنندگی مهدی رازقی است که از تاریخ دوشنبه(14 اردیبهشت)به مدت پنج شب ،از ساعت 22:15 به  مدت 35 دقیقه پخش شد.
رحمان شعبانپور مردی 60 ساله است که به شدت کاری و خودرای است . او دو پسر به نامهای حمید و قاسم دارد . حمید مدیر مدرسه است و قاسم فارغ التحصیل حقوق است و برای دریافت مجوز تاسیس دفتر وکالت درس می خواند . دختر آنها منصوره هم یکی دو سالی است به عقد جوانکی به نام یاسر درآمده . عالیه همسر رحمان زن خانه دار و مدیری است که به جز رحمان از هیچ کس دیگری حساب نمی برد. رحمان دچار مشکل قلبی است اما اعتنایی به آن ندارد . در غروب روزی که خانواده برای مراسم خواستگاری قاسم آماده می شوند رحمان که به تازگی از زمین کشاورزی برگشته دچار حمله قلبی می شود و در سی سی یو بیمارستان بستری می شود . دکتر مشکل به وجود آمده را جدی اعلام می کند و به خانواده گوشزد می کند که باید هرچه زودتر آنژیوگرافی رگهای قلب برای رحمان انجام شود .
رحمان بعد از بهبودی به منزل برمی گردد و همچنان کارهای خود را ادامه می دهد و بر سر عقیده اش پافشاری دارد.فرزندانش ازبزرگ و  ریش سفید فامیل برای حل این معضل کمک می گیرند .رحمان تحت تاپیر عموی بزرگ خود نرمش به خرج داده و به این نتیجه می رسد که اطرافیانش دلسوز او بوده و حرفهایشان بیراه نبوده است.در نهایت به سلامتی خود بیشتر از کار اهمیت می دهد.

سال تولید: 1394

بازیگران:
رجبعلی قدرتی-محمد پناهی-محمد حسین بقایی-علی اصغر پارسی نژاد-ابراهیم صنعتگر-سعید ابوالحسنی-علی عرب لاریمی-مریم گلدوست-سیده فاطمه مومنی-عباس رسولیان-ظهراب خضری-خورشید واجدی-رها پلنگیان-علیرضا دشتی-مجتبی امدادی-سعید قلی نژاد-هوشنگ ترابی-تیمور نوربخش-مهدی جعفری گلوردی-رضایی
کارگردان: تقی قاسمپور
نویسنده:آرش امین زاده
دستیار کارگردان:ناصر طاهریان
منشی صحنه:آتنا ذبیحی
مدیر تولید:داود مهاجر
دستیار تهیه:رجبعلی عبداللهی
ناظر مالی:حسن صالحی
تدوین:قاسم محمد پورپایین لموکی
موسیقی:دانا کبیری
تیتراژ شروع:حسام نصرتی-امیر غبار آستانه
صداگذاری و میکس:قاسم محمد پور پایین لموکی-تقی قاسم پور
نور و تصویر:محمد صادق ذاکری
دستیار تصویر:فرشاد قاسمیان
دستیار نور:بهمن احمدی
تراولینگ:محمد جواد خزایی
تکنسین فنی:مهدی رحمتی
صدابردار:سید محمود موسوی
دستیار صدا:حسین شاملی
گریم:علی پاک –مریم منتظر
دستیار گریم:بهار علیزاده
طراحی صحنه:لیلا سروری
دستیار صحنه:رضا بندی کناری
عکاس پشت صحنه:صالحه عالمی
تدارکات:حسین ادبی-صمد بزرگی
حمل و نقل:غدیر محسنی-علی عالیشاه-علی عاقلی