جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه معرفی شد

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه عصر پنجشنبه با تقدیر از فعالیت‌های مدیر سابق جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه، گفت: چارچوب فعالیت‌های ما در قانون پنج ساله تدوین شده است.

علیرضا مرادیان با اشاره به قابلیت‌های جهاد کشاورزی برای توسعه شهرستان سوادکوه، خاطرنشان کرد: 14 درصد تولید ناخالص داخلی و 23 درصد اشتغال کشور در جهاد کشاورزی وجود دارد.

وی با تأکید بر لزوم تقویت صنایع تبدیلی، تصریح کرد: تقویت صنایع تبدیلی و حمایت از بخش غیردولتی در اولویت فعالیت‌های من قرار دارد.

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه فرسودگی ماشین‌آلات موجبات افت محصولات را فراهم می‌آورد، عنوان کرد: از هرزرفت منابع آبی باید جلوگیری کرد تا بتوان بر فعالیت‌ها، مدیریت بهینه‌ای اعمال کرد.

مرادیان با بیان اینکه ساخت‌و‌سازهای غیرقانونی عموماً توسط غیربومیان انجام می‌شود، یادآور شد: از ساخت‌وساز غیرقانونی در اراضی کشاورزی جلوگیری خواهیم کرد.

به گزارش فارس؛ سرپرست جدید جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه، فعالیت خود را از جهاد سازندگی آغاز کرد و مسئولیت پروژه‌های عمرانی و مصوبات سفر مقام معظم رهبری و مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن جهاد شهرستان ساری نیز در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

مرادیان مسئولیت بنیاد مسکن بابل و آمل را برعهده داشته است و پنج سال رئیس بنیاد مسکن قائمشهر و سوادکوه بوده است.

وی، معاون اداری مالی و سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ساری را نیز برعهده داشته است که پس از بازنشستگی اصغر خدادادی به سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه انتخاب شد.