جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

سرمربی تیم فوتسال بانوان جراحی مهر نوشهر از بی توجهی شورای شهر انتقاد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمربی تیم فوتسال بانوان جراحی مهر نوشهر از بی توجهی شورای شهر انتقاد کرد

ˈ نرگس رودگر ˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : در فصل گذشته لیگ برتر کشور، با عنوان شورای شهر نوشهر به میدان می رفتیم و گمان می کردیم با حضور چند عضو ورزشی در دوره جدید فعالیت شورای شهر ، کمبودهای مالی تیم به پایان خواهد رسید.

وی افزود : بر خلاف انتظارات ، در فصل جدید لیگ برتر ، شورای شهر نوشهر کمکی به این تیم نکرد و همان حمایت های فصل گذشته را نیز از این تیم دریغ کرد.

سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان جراحی مهر نوشهر گفت : علاقه مندی یکی از اعضای این شورا به یک رشته ورزشی خاص موجب شد تا همه حمایت های ورزشی شورای شهر نوشهر به این رشته اختصاص یابد و در این شرایط مجبور شدیم با نام جدید و حمایت بخش خصوصی در لیگ شرکت کنیم.

وی افزود : حامی مالی جدید باشگاه دارای توان مالی زیادی نیست و تاکنون که فقط چند هفته به پایان لیگ باقی مانده است به جز هزینه ایاب و ذهاب ، هیچ پول دیگری دریافت نکردیم.

رودگر گفت : بازیکنان تیم نیز از ابتدای لیگ تاکنون هیچ مبلغی دریافت نکرده اند و به امید بهتر شدن شرایط و رفع مشکلات مالی به تلاش برای کسب نتایج مطلوب تر ادامه می دهند.

سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان جراحی مهر نوشهر افزود : تمام هزینه قرارداد بازیکنان تیم مبلغی در حدود 400 میلیون ریال است که هنوز موفق به پرداخت آن نشدیم .

وی به افت محسوس کیفیت فنی تیم در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر اشاره کرد و ادامه داد : بساری از تیم های این رقابت ها در زمان تعطیلات نیم فصل اقدام به جذب بازیکنان جدید برای رفع مشکلات و نقاط ضعف خود کردند اما ما به دلیل کمبودهای فراوان مالی ، نتوانستیم بازیکنان مورد نظر تیم را جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان جراحی مهر نوشهر به احتمال حضور حامی مالی جدید در تیم خبر داد و گفت : مذاکرات باشگاه با این حامی مالی در حال انجام است که در صورت تایید نهایی ، شرایط مالی تیم بسیار بهتر و امیدوارکننده تر خواهد شد.

وی به دیدار عصر امروز تیمش مقابل تیم پرسپولیس تهران اشاره کرد و افزود : پرسپولیس از تیم های مدعی و پرقدت فوتسال بانوان کشور است و کسب امتیاز در این دیدار خارج از خانه ، سخت و دشوار است.

تیم فوتسال لیگ برتری بانوان جراحی مهر نوشهر در دیداری از هفته ششم دور برگشت لیگ برتر فوتسال بانوان کشور عصر امروز در تهران به مصاف پرسپولیس این شهر می رود.

تنها نماینده فوتسال بانوان مازندران در این رقابت ها در حال حاضر با 19 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد .