جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

سرمایه‌‌گذاری 290 هزار میلیون ریالی در شهرک‌های صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌‌گذاری 290 هزار میلیون ریالی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: از سال 92 تاكنون 220 پروژه عمرانی با سرمایه‌گذاری 290 هزار میلیون ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام‌ شده است.

سرمایه‌‌گذاری 290 هزار میلیون ریالی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی در بازدید از تصفیه‌خانه جویبار اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی در حوزه تکمیل و تجهیز زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا می‌شوند و در دولت تدبیر و امید، با توجه به منابع، اقدامات مناسبی در این جهت انجام‌ شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر 32 پروژه آب‌رسانی، 18 پروژه برق‌رسانی، 36 پروژه گازرسانی و 16 پروژه متفرقه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام‌ شده که در مجموع 220 پروژه عمرانی به‌منظور تکمیل زیرساخت انجام‌ شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: برای اجرای این پروژه‌های عمرانی 290 هزار میلیون ریال هزینه شده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در زیرساخت شهرک در کاهش هزینه‌های تولید انجام می‌شود، تصریح کرد: افزایش تولید و توسعه صنعتی و اقتصادی از مهم‌ترین اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی است.

موسوی ادامه داد: حمایت از واحدهای تولیدی و بررسی عامل رکود یا توقف واحدهای صنعتی و همچنین رفع موانع مرتبط با تولید و اشتغال از اولویت کار دولت پس از اجرای طرح رونق تولید به شمار می‌رود.

وی در پایان گفت: سیاست دولت خدمت‌رسانی به صاحبان صنایع، در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی است.